راه انداری اکسچنیج سرور|پشتبیانی اکسچنیج سرور|خدمات اکسچنیج سرور|Exchange Server

خدمات اکسچینج سرور

مایکروسافت اکسچنج سرور ( Microsoft Exchange Server) یکی از محبوب ترین سرویس های مایکروسافت و بخشی از خط تولیدMicrosoft Server است که امکان ارسال، دریافت و مدیریت Email، تماس‌ها، تقویم را فراهم می‌کند. دارای ورژن‌های متعدد است و نسخه سال ۲۰۰۷ آن با امکانات جدید و امنیت بیشتر در ۳۰ نوامبر ۲۰۰۶ در دو نسخه ۳۲ و ۶۴ بیتی ارائه شده‌است.

کاربرد اصلی این محصول در اصل استفاده به عنوان یک ایمیل سرور یا همون پست الکترونیک هست ، سرويس پست الكترونيك يا سرويس دهنده ايميل در واقع يك نرم افزار كاربردي هست كه ايميل ها را از سرويس گيرنده هاي ايميل ( Client) و يا سرورهاي پست الكترونيك (Mail Server) ديگر دريافت كرده و بعد آنها را به دست گيرندگان مي رساند. این سرور پست الكترونيك معمولا شامل فضاي ذخيره سازي پيام ها ، مجموعه اي از قوانين قابل تعريف ، ليستي از كاربران و مجموعه اي از ماژول هاي ارتباطي مي باشد. 

به عنوان مثال وقتی شما به وب سایت یاهو وارد میشید و ایمیل رو وارد می کنید در حقیقت به ایمیل سرور یاهو متصل شدید ، شما میتونید ایمیل ارسال و دریافت کنید و فایل آپلود کنید و یک فضای اختصاصی برای خودتون ایجاد کنید ، شما میتونید بگید از چه کسایی ایمیل بگیرم و یا نگیرم و این یک نوع از همین قوانینی است که گفته شد  ، حالا تصور کنید که یک ایمیل سرور برای سازمان خود دارید که این سرور تمامی اینکارها راانجام میدهد با این تفاوت که همه ی آن ها  بصورت داخلی فقط برای سازمان شما انجام می شود و دیگر نیاز نیست ایمیل های سازمانی یا شخصی شما در سایت یاهو یا امثالهم باشد و طبیعتا محرمانگی برای شما  ایجاد می کند . از قابلیت های این سرویس فوق العاده می توان به :

1.  پشتیبانی از تاریخ و تقویم هجری شمسی در Access Outlook Web

2.  برنامه کلاینت تحت وب Microsoft Exchange

3.  پشتیبانی از تاریخ و تقویم هجری شمسی و امکانات فارسی در Outlook 2003/2007 Microsoft

4.  غلط یاب املایی زبان فارسی

5.  مناسبات و ایام تعطیل ایران در محیط Outlook 2003/2007 Microsoft

6.  پشتیبانی از ویندوز سرور 2003 و 2008

7.  پشتیبانی از نسخه 64 بیتی و 32 بیتی

8.  سازگاری کامل با ویندوز ویستا و تمامی مرورگر ها  

برای ساختن میل سرور شرکت خود میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و در کمترین زمان بهترین تجربه را از میل سرور های داخلی شرکت خود داشته باشید .