معرفی سرور DL320e Gen8 | فروش سرور دست دوم Gen8 | فروش سرور دست دوم Gen7 | خرید سرور دست دوم

معرفی سرور DL320e Gen8

سرور دست دوم HPE

 

 

معرفی سرور DL320e Gen8  :

سرور DL320e Gen8  یکی از سرور های رک مونت تولید شده توسط شرکت HP  است . که این سرور بعد از نصب شدن بر روی رک مقدار ۱ یونیت از رک را اشغال خواهد کرد .

سرور DL320e Gen8 دارای ۱ اسلات پردازنده است که این پردازنده را میتوان از سری پردازنده های

Intel® Xeon® E3 v2  ،  Intel® CoreTM i3  ویا    Intel® Pentium® استفاده کرد. که با استفاده از این پردازنده ها بر روی سرور نهایت تعداد ۴ هسته پردازشی و با نهایت سرعت پردازش 3.7GHz  در اختیار سرور قرار خواهد گرفت .

بر روی سرور DL320e Gen8 تعداد ۴ اسلات مموری قرار داده شده ، که این اسلات ها نهایت مقدار ۸ گیگ مموری را میتوانند بر روی خود جای دهند . که در این حالت حداکثر مقدار ممکن مموری یعنی 32GB  مموری در اختیار سرور قرار خواهد گرفت .

بر روی سرور DL320e Gen8 به صورت OnBoard  یک کارت شبکه ی دو پورت  قرار داده شده که این کارت شبکه میتواند اطلاعات را با سرعت 1Gb  و در بستر Ethernet  انتقال دهد . البته بدیهی است که در صورت برطرف نشدن نیاز توسط این کارت شبکه میتوانید از کارت شبکه های دیگر با سرعت ها و تعداد پورت های دیگر بر روی  اسلات های PCIe   این سرور استفاده کنید .

بر روی سرور DL320e Gen8 میتوان تعداد ۸ درایو SFF  به صورت HotPlug  و یا ۴ درایو LFF  به صورت HotPlug  و یا ۴ درایو LFF  به صورت Non HotPlug  استفاده کرد . که این درایو ها میتوانند از اینترفیس های SAS و یا SATA  برخوردار باشند .

بر روی سرور DL320e Gen8  دو اسلات PCIe  قرار داده شده که یکی از این دو اسلات PCIe  به صورت PCIe 2.0  و دیگری به صورت PCIe 3.0  است .

شرکت HP  برای راحت شدن کار های مدیریتی بر روی سرورهای خود از تکنولوژی ILO  استفاده کرده است که این سرور از این قاعده مستثنی نبوده و بر روی سرور DL320e Gen8  ، از HP iLO Management Engine (standard)  استفاده شده تا مدیریت بر روی سرور DL320e Gen8  آسان شود .

Number of processors  : 1

Maximum number of cores : 4

Processor family :

Intel® Xeon® E3 v2

Intel® CoreTM i3

Intel® Pentium®

Maximum processor frequency : 3.7GHz

Memory slots : 4

Maximum memory per server : 32GB

Networking ports (embedded) : (2)1GbE

Maximum drive bays :

8SFF SAS/SATA/SSD

4LFF SAS/SATA/SSD

4LFF NHP SAS/SATA/SSD

Maximum internal storage: 12TB

I/O expansion slots: 

1*PCIe 2.0

1*PCIe 3.0

Form factor : 1U Tower