معرفی سرور ML110 Gen7 | سرور ایستاده اچ پی | فروش سرور دست دوم | فروش سرور استوک اچ پی

معرفی سرور ML110 Gen7

خرید سرور ML اچ پی

معرفی سرور ML110 Gen7  :

سرور ML110  Gen7  یکی از سرورهای ایستاده تولید شده توسط شرکت  اچ پی میباشد . این سرور توانایی در بر گرفتن ۱ پردازنده را داراست که این پردازنده را میتوان از سری پردازنده های Intel® Xeon® E3 ، Intel® CoreTM i3 ، Intel® Pentium® و یا Intel® Celeron® استفاده کرد که در صورت استفاده از این  پردازنده ها نهایتا ۴ هسته پردازشی به با نهایت سرعت فرکانس 3.5 GHz  در اختیار سرور قرار خواهد گرفت .

سرور ML110 Gen7  از ۴ اسلات مموری بر خوردار است که بر روی هر یک از اسلات ها میتوان نهایتا از مموری های 4GB  اچ پی استفاده کرد . یعنی نهایت میزان مموری که میتوان بر روی این سرور قرار داشته باشد 16GB می باشد .

بر روی سرور ML110 Gen7  میتوان از ۸ درایو SFF  به صورت Hotplug  و با اینترفیس های SAS  یا SATA و یا از ۴ درایو LFF  Non Hot Plug  با اینترفیس های SAS  یا SATA  استفاده کرد . که با استفاده از این درایو های نهایتا مقدار 8TB  فضای ذخیره سازی اطلاعات در اختیار سرور قرار خواهد گرفت .

سرور ML110 Gen7  دارای ۲ اسلات PCIe  است که میتوان از این اسلات ها جهت اضافه کردن کارت های PCIe  مورد نیاز برای سرور استفاده کرد .

سرور ML110 Gen7  همانطور که گفته شد یک سرور ایستاده میباشید که البته میتوان از این سرور با استفاده از  رک مونت کیت درون رک نصب کرد . که با نصب کردن این سرور درون رک میزان ۴ یونیت از فضای رک توسط این سرور اشغال خواهد شد .

شرکت HP  برای راحت شدن کار های مدیریتی بر روی سرورهای خود از تکنولوژی ILO  استفاده کرده است که این سرور از این قاعده مستثنی نبوده و بر روی سرور ML110  Gen7  ، از ILO  وزژن ۳ استفاده شده تا مدیریت بر روی سرور ML110 Gen7  آسان شود .

Number of processors  : 1

Maximum number of cores : 4

Processor family :

Intel® Xeon® E3

Intel® CoreTM i3

Intel® Pentium®

Intel® Celeron®

Maximum processor frequency : 3.5 GHz

Memory slots : 4

Maximum memory per server : 16GB

Networking ports (embedded) : (2)1GbE

Maximum drive bays :

8SFF SAS/SATA
4LFF NHP SAS/SATA

Maximum internal storage: 8TB

I/O expansion slots:  4PCIe 2.0

Form factor : 4U micro ATX tower