خدمات مانیتوریک مایکروسافت SCOM

خدمات مانیتوریک مایکروسافت SCOM

مایکروسافت سرور

 

شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ مفتخر است که با مجرب ترین کارشناسان مایکروسافتی که دارای مدارک بین المللی از شرکت مایکروسافت هستند به ارایهی  به روزترین خدمات وراهکارهای مایکروسافتی اقدام نماید.

 

 راه حل های نوین و قدرتمند مانیتورینگ آنجایی اهمیت خود را آشکار می سازد که طبق آمار بیش از 65% بودجه های اختصاصیافته به بخشIT سازمانهای کوچک و بزرگ صرف نگهداری از سرویس ها می شود و جالب تر آنکه اگر کارشناسان شبکه از ابزار های مناسب مانیتورینگ استفاده می کردند این عدد به 33% کاهش پیدا می کرد. یکی از نیازمندی های مهم در شبکه های متوسط و بزرگ ، امکان مدیریتیکپارچه و مانیتورینگ اجزای شبکه از جمله کلاینت ها و سرورها و سرویس های شبکه به صورت موثر میباشد. یکی از مهارت هایی که یک مدیر شبکه باید داشته باشد، این است که بتواند شبکه های تحت کنترل خود را مدیریت کرده تا از بروز نقصی درون شبکه جلوگیری کند. چرا که اکثر شبکه های موجود وسیع هستند و رفع نقص های بوجود آمده در آن ها، بسیار زمان بر و گاهاً هزینه بر خواهد بود.نرم افزار ها و راه حل های حرفه ای مانیتورینگ از جمله نرم افزارSCOM به غیر از انجام امور مانیتورینگ میبایست دارای قابلیت های کاربردی و عملیاتی دیگری در شبکه هایکامپیوتری باشند که از جمله آنها میتوان بهIntegration با سیستم های اطلاع رسانی مانندMail Server ها و ...اشاره نمود که نرم افزارSCOM این قابلیت را داراست. از دیگر ویژگی های مهم نرم افزارSCOM که می بایست مورد توجه باشد این است که این نرم افزار قابلیت جمع آوری نشانه های اخطار و خطا را دارد.

مهمتر از همه این که توانایی بسیار بالایی در تجزیه تحلیل اطلاعات به دست آمده از رویداد های مهم در شرایط حیاتی دارد، به عبارت دیگر این نرم افزار در زمانی که رویدادی مبنی برWarn یاError از سرویسی دریافت کند آن را تحلیل نموده و راه کار مناسب حل آن را معرفی می کند که این قابلیت به تنهایی میتواند برگ برنده ای از باب موفقیت این نرم افزار در مقابل مابقی را حل های موجود در بازار باشد.

از جمله قابلیت های این نرم افزار قدرتمند به صورت خلاصه میتوان به :

  • مانیتورینگ قابل انعطاف و مقرون به صرفه
  • مدیریت روندها و پروسه های کاری
  • حفاظت، پشتیبان‌گیری و بازیابی یک‌پارچه از داده‌های ویندوزی
  • یکپارچه‌سازی و هماهنگ نمودن دانش، فرآیندها و فعالیت‌ها را در کل مجموعه
  • مدیریت سرویس برای پاسخ گویی به انتظارات کسب و کار
  • امکان بکارگیری دیسک،Tape، SAN، NASو ذخیره سازی مبتنی برCloudرا بشکلی ساده و کاملاً کاربردی

 

برای ساختن سیستم مانیتورینگ شرکت خود میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و در کمترین زمان بهترین تجربه را در شرکت خود داشته باشید .