ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR Transceiver 455886-B21

  • نوع کانکتور : LC
  • نوع ماژول : SFP
  • سرعت انتقال اطلاعات : 10Gb
  • حداکثر مسافت قابل پشتیبانی : 10کیلومتر بر روی حالت SingleMode
  • پارت نامبر : Pn 455886-B21

950,000 تومان

پرداخت امن آنلاین

از طریق درگاه‌های بانکی

تضمین اصالت

برای کالاهای اصل و باکیفیت

امکان ارسال

به سراسر ایران

پشتیبانی و مشاوره

توسط کارشناسان متخصص

مشخصات فنی

FormFactor ماژول

SFP

پارت نامبر Spare

455888-001

نوع انترفیس

LC Duplex

طول موج فیبرنوری

850nm

حداکثر سرعت انتقال اطلاعات

10000MBps

حداکثر مسافت قابل پشتیبانی

10KM

نوع فیبرنوری پچ کورد HP

Multi Mode

وضعیت گارانتی

گارانتی یک ساله تعویض یاقوت سرخ (بدون قید و شرط)

توضیحات

HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR Transceiver 455886-B21

کلمه SFP  مخفف Small Form-factor Pluggable  است که با ان Transceiver نیز گفته می شود. این ماژول ها در دیتا سنترها برای دریافت کردن و ارسال کردن اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرند و از اتصالاتی همچون فیبر نوری (FC)  و اترنت پشتیبانی می کنند. ماژول HP 10Gb SFP+ LR از طریق فیبرهای نوری می توانند اطلاعات با سرعت 10Gb (گیگابیت بر ثانیه)  انتقال بدهند. کانکتور ترنسیورهای اچ پی 455886-B21 LR که کابل به ان متصل می شود LC می باشد. کاربرد ماژول های HPE SR 455886-B21 SR در دیتا سنترها اتصال سوییچ ها و روترها به سرور است.

HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR Transceiver 455886-B21 خرید

پارت نامبرهای ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR Transceiver 455886-B21

پارت نامبرهای مخصوص ترنسیور HPE SFP+ SR 10Gb  به شرح زیر می باشد:

HP Option# 455886-B21

HP Spare# 455888-001

مشخصات ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR Transceiver 455886-B21

برخی از مشخصات ماژول HPE SFP+ 10Gb LR  به شرح زیر می باشد:

نام محصول HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR Transceiver
پارت نامبر 455886-B21
برند HP
نوع رسانه فیبر تک حالته (SMF)
اتصالات فایبر چنل (FC) واترنت
طول موج 1310 نامتر
کانکتور Duplex LC
حداکثر دسترسی 10 کیلومتر
کاربرد ماژول فرستنده و گیرنده سیگنال
سرعت انتقال 10Gb-LR (گیگابیت بر ثانیه)

خرید ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR Transceiver 455886-B21

ماژول های HPE 455886-B21 LR جزو پرفروش ترین و پرکاربردترین محصولات اچ پی در دیتا سنترها می باشند. برای خرید ماژول ترنسیور HPE SFP+ 10Gb LR اورجینال با قیمت مناسب را می توانید در سایت شرکت یاقوت مشاهده بفرمایید و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

فروش ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR Transceiver 455886-B21

فروش انواع تجهیزات HP در مراکز داده اعم از ماژول ترنسیور HPE 10Gb SFP+ LR با پارت 455886-B21  در قسمت فروشگاهی سایت قابل مشاهده می باشد. برای استعلام قیمت روز ماژول اچ پی HP SFP+ LR 10Gb و دیگر تجهیزات شبکه HP با شماره تلفن هایی که در زیر صفحه نوشته شده است در تماس باشید تا علاوه بر استعلام قیمت از مشاوره رایگان مشاورین و کارشناسان مجرب تیم یاقوت سرخ نیز بهره مند شودید.

فروش HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR Transceiver 455886-B21

قیمت ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR Transceiver 455886-B21

ماژول یا ترنسیور HP 10Gb SFP+ LR  یکی از پرفروش ترین محصولات کمپانی HP می باشد که در دیتا سنترهای به دلیل عملکرد مناسب به عنوان فرستنده و گیرنده با سرعت استفاده می شود. قیمت ترنسیور اچ پی 455886-B21  به دلیل نداشتن ثبات دائم در حال نوسان می باشد. برای استعلام قیمت ماژول HPE SFP+ 10Gb LR  اورجینال می توانید با شماره تلفن 021-71189 شرکت یاقوت سرخ در تماس باشید تا از اخرین قیمت ها با خبر بششوید.

خرید ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR Transceiver 455886-B21 با گارانتی یاقوت سرخ

خرید ماژول HPE 455886-B21  از شرکت شبکه گستران یاقوت دارای ویژگی هایی از جمله گارانتی اصالت کالا و همچنین یک سال گارانتی تعویض کالا بدون قید و شرط می باشد. با خرید ترنسیور HPE SFP+ 10Gb LR  با گارانتی یاقوت سرخ می توانید از 5 سال خدمات پس از فروش شرکت یاقوت سرخ نیز بهره مند می شوید. برای خرید ترنسیور اچ پی 455886-B21 می توانید در سایت سفارش خود را ثبت بفرمایید.

سایر اطلاعات محصول

شناسه محصول: Pn: 455886-B21 دسته: ,

گارانتی و اصالت کالا

چرا یاقوت سرخ بهترین انتخاب شما میتواند باشد؟

گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا

گارانتی شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ:

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید هر محصولی باید به آن توجه کنیم گارانتی محصول می باشد. گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین عوامل حفظ کیفیت می باشد. مدت و نوع گارانتی در خرید سرور hp یکی از عوامل تاثیر گذار در تصمیم گیری خریداران می باشد. شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ یکسال گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا، پنج سال خدمات پس از فروش و گارانتی مادام العمر اصالت کالا به مشتریان ارائه میدهد.

خدمات پس از فروش:

از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنیم خدمات پس از فروش می باشد. مخصوصا در هنگام خرید تجهیزاتHP  که به دلیل مشکلات تحریمی مشکل تامین قطعات با مشکلات جدی روبروست. مشکلات نداشتن خدمات پس از فروش در بازار شبکه یکی از مشکلات مهم می باشد. گاهی اوقات به این موضوع بر خوردیم که مشتریانی با خرید از افراد و شرکتهای غیر معتبر امروز در خرید قطعات جانبی و ارتقا سرور خود دچار مشکل شده اند.

یکی از مهم ترین مسائلی که شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ به آن توجه دارد خدمات پس از فروش می باشد. یعنی شما با خرید از شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ تا 60 ماه برای ارتقا و تعمیر میتوانید به این شرکت مراجعه کنید.

گارانتی مادام العمر اصالت کالا:

در هر بازاری وجود جنس فیک از دغدغه های خریداران می باشد. در بازار شبکه و با توجه به اهمیت اطلاعات این دغدغه برای خریداران سرور HP  دو چندان است. شرکت یاقوت سرخ برای حل این مشکل به خریداران خود گارانتی مادام العمر اصالت کالا میدهد. در این گارانتی هر زمانی که مشتری توسط یک کار شناس ذی صلاح ثابت کند که کالا اورجینال نیست میتواند کالا را مرجوع کند. این گارانتی شرکت یاقوت سرخ خیال مشتری را از بابت اورجینال بودن کالا راحت میکند.

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR Transceiver 455886-B21”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.

شاید این محصولات نیز به نیاز شما مرتبط باشند

محصولات مرتبط