HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver Pn: 455883-B21

HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver Pn: 455883-B21

  • نوع کانکتور : LC
  • نوع ماژول : SFP+
  • سرعت انتقال اطلاعات : 10Gb
  • حداکثر مسافت قابل پشتیبانی : 300متر بر روی حالت MultiMode
  • پارت نامبر : Pn 455883-B21
  • 12ماه گارانتی تعویض بی قید و شرط
  • 60ماه خدمات پس از فروش
  • گارانتی مادام العمر اصالت کالا
پرداخت با کارت های عضو شتاب

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver Pn: 455883-B21”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *