ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver 455883-B21

  • نوع کانکتور : LC
  • نوع ماژول : SFP
  • سرعت انتقال اطلاعات : 10Gb
  • حداکثر مسافت قابل پشتیبانی : 300متر بر روی حالت MultiMode
  • پارت نامبر : Pn 455883-B21

700,000 تومان

پرداخت امن آنلاین

از طریق درگاه‌های بانکی

تضمین اصالت

برای کالاهای اصل و باکیفیت

امکان ارسال

به سراسر ایران

پشتیبانی و مشاوره

توسط کارشناسان متخصص

مشخصات فنی

FormFactor ماژول

SFP

پارت نامبر Spare

455885-001, 456096-001

نوع انترفیس

LC Duplex

طول موج فیبرنوری

850nm

حداکثر سرعت انتقال اطلاعات

10000MBps

حداکثر مسافت قابل پشتیبانی

300M

نوع فیبرنوری پچ کورد HP

Multi Mode

وضعیت گارانتی

گارانتی یک ساله تعویض یاقوت سرخ (بدون قید و شرط)

توضیحات

HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver 455883-B21

واژه SFP مخفف Small Form-factor pluggable است که به آن ترنسیور (Transceiver) نیز می گویند از این ماژول ها برای ارسال کردن و دریافت کردن سیگنال استفاده می شود که اتصالاتی همچون FC یا اترنت دارد. ماژول HP 10Gb SFP+ SR یکی از پرفروشترین ماژول های فیبرنوری است که بر روی کارت شبکه های 10Gb سرور قرار میگیرد تا اطلاعات را با سرعت بالا از طریق فیبرهای نوری در شبکه جابجا کند. همچنین از ترنسیور HP 455883-B21 برای اتصال سوییچ ها و روتر ها استفاده می شود. برای اتصال ماژول HP SFP 10G SR از کابل LC باید استفاده کرد که می توان تا فاصله 300متری از آنها استفاده کرد.

پارت نامبر های ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver 455883-B21

شرکت HPE برای ترنسیور HPE SFP-10G-SR نیز مانند دیگر کالاها دو پارت در نظر گرفته است که عبارت است از :

HP Option# 455883-B21
HP Spare# 456096-001
Assembly Part# 455885-001

خرید ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver 455883-B21

مشخصات ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver 455883-B21

یکی از مشخصات اصلی ماژول HP 455883 قابلیت هات پلاگ (Hot-Plug) بودن و انعطاف پذیری بالای آن هاست. از دیگر مشخصات ترنسیور HP 10G SR می توان به مالتی بودن آن ها اشاره کرد که اگر از کابل های hp om4 استفاده کرد تا فاصله 400متری و اگر از کابل های om3 تا فاصله 300متری را پشتیبانی میکنند. از مشخصات فنی ماژول HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver می توان موارد زیر را نام برد:

  • فرم فکتور: Plug-in Module
  • سرعت انتقال اطلاعات: 10گیگابیت بر ثانیه
  • طول موج: 850 نانومتر
  • کانکتور: LC Duplex
  • روش اتصال: سیمی
  • مدل شبکه: 10GB-SR
  • نوع پورت: SFP+
  • دماب عملیاتی: بین صفر تا 70درجه سانتی گراد

خرید ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver 455883-B21

برای خرید ماژول فیبر نوری 455883-B21 باید به نکاتی توجه کنید اول از همه باید مسافتی که برای اتصال ماژول ها در نظر گرفتید دقیق محاسبه شود چون در صورتی که فاصله بیشتر از مسافتی که ترنسیور HPE SR 10G پشتیبانی می کند باشد آن وقت خرید ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver اشتباه است. همچنین برای خرید ترنسیور فیبر HPE SFP 10G SR باید به باز و پک بودن آن نیز توجه کنید و از همه مهم تر به گارانتی ماژول فیبر نوری HP 455883 باید دقت کرد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

فروش ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver 455883-B21

شرکت یاقوت سرخ علاوه بر فروش سرور های HPE ، اقدام به فروش ماژول شبکه HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR نیز نموده است و این ماژول های فیبر SFP-10G-SR را به صورت نو و پک و همین طور باز به فروش می رساند. فروش ماژول فیبر نوری HPE 455883-B21 به صورت اینترنتی و پرداخت از طریق درگاه اینترنتی انجام می پذیرد و شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن محصول خود را خریداری کنید.

فروش ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver 455883-B21

قیمت ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver 455883-B21

قیمت ترنسیورفیبرنوری HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR به دلیل نوسان ارز همیشه در حال تغییر است اما شرکت یاقوت سرخ سعی کرده به صورت مداوم بروزترین قیمت ماژول 455833 را در سایت قرار دهد. شما می توانید برای بدست آوردن قیمت HP SFP+ 10G SR از شرکت یاقوت سرخ به چندین روش اقدام کنید اولین راه استعلام قیمت ماژول HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR تماس با شماره 02171189  و مشاوره با همکاران فروش ما هست. دومین روش برای بدست آوردن قیمت ترنسیور HP SFP+ 10G SR 455883-B21 از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، واتس آپ می باشد و همچنین روش اخر مشاهده در سایت یاقوت سرخ و درخواست پیش فاکتور می باشد.

خرید ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver 455883-B21 با گارانتی یاقوت سرخ

خرید ترنسیور HP 455883-B21 با گارانتی یاقوت سرخ دارای مزایای ویژه ای می باشد که خیال مشتریان عزیز را از خریدی مطمئن آسوده کرده است. مهم ترین ویژگی خرید ماژول HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver با گارانتی یاقوت سرخ ، گارانتی یکساله تعویض بی قید وشرط می باشد بدین معنا که در صورت خرابی ماژول HP SR 455883-B21 ، آن را به شرکت یاقوت سرخ ارسال کرده و ماژول جدید خدمتتان ارسال می شود. یکی دیگر از ویژگی های خرید ماژول فیبر HP SFP SR با گارانتی یاقوت سرخ ، گارانتی مادام العمر اصالت کالا است و در اخر خرید HP 455883-B21 با گارانتی یاقوت سرخ دارای شصت ماه خدمات پس از فروش می باشد.

قیمت ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver 455883-B21

سایر اطلاعات محصول

شناسه محصول: Pn: 455883-B21 دسته: ,

گارانتی و اصالت کالا

چرا یاقوت سرخ بهترین انتخاب شما میتواند باشد؟

گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا

گارانتی شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ:

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید هر محصولی باید به آن توجه کنیم گارانتی محصول می باشد. گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین عوامل حفظ کیفیت می باشد. مدت و نوع گارانتی در خرید سرور hp یکی از عوامل تاثیر گذار در تصمیم گیری خریداران می باشد. شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ یکسال گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا، پنج سال خدمات پس از فروش و گارانتی مادام العمر اصالت کالا به مشتریان ارائه میدهد.

خدمات پس از فروش:

از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنیم خدمات پس از فروش می باشد. مخصوصا در هنگام خرید تجهیزاتHP  که به دلیل مشکلات تحریمی مشکل تامین قطعات با مشکلات جدی روبروست. مشکلات نداشتن خدمات پس از فروش در بازار شبکه یکی از مشکلات مهم می باشد. گاهی اوقات به این موضوع بر خوردیم که مشتریانی با خرید از افراد و شرکتهای غیر معتبر امروز در خرید قطعات جانبی و ارتقا سرور خود دچار مشکل شده اند.

یکی از مهم ترین مسائلی که شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ به آن توجه دارد خدمات پس از فروش می باشد. یعنی شما با خرید از شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ تا 60 ماه برای ارتقا و تعمیر میتوانید به این شرکت مراجعه کنید.

گارانتی مادام العمر اصالت کالا:

در هر بازاری وجود جنس فیک از دغدغه های خریداران می باشد. در بازار شبکه و با توجه به اهمیت اطلاعات این دغدغه برای خریداران سرور HP  دو چندان است. شرکت یاقوت سرخ برای حل این مشکل به خریداران خود گارانتی مادام العمر اصالت کالا میدهد. در این گارانتی هر زمانی که مشتری توسط یک کار شناس ذی صلاح ثابت کند که کالا اورجینال نیست میتواند کالا را مرجوع کند. این گارانتی شرکت یاقوت سرخ خیال مشتری را از بابت اورجینال بودن کالا راحت میکند.

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver 455883-B21”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.

شاید این محصولات نیز به نیاز شما مرتبط باشند

محصولات مرتبط