پچ کورد HPE LC-LC Multi-mode OM3 5.0m AJ836A

  • نوع کابل : OM3
  • طول کابل : 5متر
  • نوع کانکتور : LCبهLC
  • پارت نامبر : AJ836A

750,000 تومان

پرداخت امن آنلاین

از طریق درگاه‌های بانکی

تضمین اصالت

برای کالاهای اصل و باکیفیت

امکان ارسال

به سراسر ایران

پشتیبانی و مشاوره

توسط کارشناسان متخصص

مشخصات فنی

پارت نامبر Spare

491026-001

نوع پچ کورد HP

Fiber Optic OM3 Moltimode

نوع کانکتور پچ کورد HP

LC (Male) to LC (Male)

طول پچ کورد HP

5متر

جنس Jacket پچکورد HP

LSZH (Low Smoke Zero Halogen)

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری HP OM3 5M AJ836A

پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 5M AJ836A یکی از پرکابردترین متراژها در تجهیزات دیتا سنترها می باشد. پچ کوردهای فیبر نوری HP OM3 5M AJ836A حالت مولتی مود دارد این ویژگی باعث شده انتقال اطلاعات بصورت همزمان از چند کانال شکل بگیرد. جنس روکش کابل های فیبر نوری HPE OM3 5M AJ836A ، PVC می باشد که از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است.

کیفیت بالا و عملکرد مناسب پچ کوردهای فیبر نوری HP OM3 5M AJ836A باعث شده در مراکز داده ها برای اتصال سرور به استوریج استفاده می شود.

 قیمت پچ کورد فیبر نوری HP OM3 5M AJ836A

مشخصات پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 5M AJ836A

برخی از مشخصات پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 5M AJ836A در جدول زیر نوشته شده است:

نام محصول پچ کورد فیبر نوریHPE OM3 5M AJ836A
برند HP
پارت نامبر AJ836A
نوع کابل OM3
طول 5 متر
نوع فیبر Multi-mode
نوع کانکتور Duplex LC to LC
قطر کابل 2 میلی متر
تعداد هسته فیبر 2
جنس روکش PVC
نرخ انتقال داده 10 گیگابیت بر ثانیه

 خرید پچ کورد فیبر نوری HP OM3 5M AJ836A

کابل های فیبر نوری یکی از تجهیزات پرکاربرد و مهم در مراکز داده است که رابطی بین سرور و استوریج می باشند. برای خرید اسان پچ کوردهای فیبر نوری HP OM3 5M AJ836A می توانید به سایت یاقوت سرخ مراجعه بفرمایید تا بصورت انلاین سفارش و خرید خود را ثبت بفرمایید. برای خرید و مشاوره پچ کورد فیبر نوری HP OM3 5M AJ836A نیز می توانید بصورت تلفنی اقدام بفرمایید و از مشاوره کارشناسان مجرب تیم یاقوت سرخ بهره مند شوید.

فروش پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 5M AJ836A

فروش تمام تجهیزات شبکه از جمله پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 5M AJ836A در سایت یاقوت سرخ قابل مشاهده می باشد. شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ با فروش پچ کوردهای فیبر نوری HPE OM3 5M AJ836A اورجینال خیال شما مشتریان گرامی را در خرید اسان می کند.

 خرید پچ کورد فیبر نوری HP OM3 5M AJ836A

 قیمت پچ کورد فیبر نوری HP OM3 5M AJ836A

اگر به دنبال استعلام قیمت پچ کوردهای فیبر نوری HPE OM3 5M AJ836A مولتی مود هستید می توانید در سایت یاقوت سرخ مقرون به صرفه ترین قیمت ها را مشاهده کنید. در کشور ایران به دلیل نوسانات بازار ارز قیمت پچ کوردهای فیبر نوری OM3 AJ836Aاز قیمت ثابتی برخوردار نیست و دائم در حال نوسان می باشد به همین دلیل می توانید با تماس با شماره تلفن 021-71189 استعلام قیمت روز کابل های فیبر نوری HP OM3 5M AJ836A Multi-mode را از کارشناسان و مشاورین فروش یاقوت سرخ دریافت بنمایید.

اطلاعات پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 5M AJ836A

بعضی از مواردی که باید در مورد پچ کوردهای فیبر نوری HPE OM3 5M AJ836A بدانید:

  • پچ کوردهای فیبر نوری om3 aj836a توسط کمپانی hp طراحی و تولید شده است.
  • کابل های AJ836A دارای قابلیت مولتی مود بوده که قادر است انتقال را بصورت همزمان از چند کانال منتقل کند.
  • غالبا وظیفه کابل های فیبر نوری OM3 متصل کردن سرور به استوریج می باشد.
  • کانکتور پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 5M AJ836A ، LC به LC است.
  • PVC جنس روکش کابل های فیبر نوری OM3 AJ836A می باشد که از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است.
  • AJ836A از قابلیت Duplex پشتیبانی می کند که باعث میشه انتقال دو طرفه صورت بگیرد.
  • برای اتصال پرسرعت 10GBase-SR و 10GBase-LRM در دیتا سنترها مناسب است.

سایر اطلاعات محصول

گارانتی و اصالت کالا

چرا یاقوت سرخ بهترین انتخاب شما میتواند باشد؟

گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا

گارانتی شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ:

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید هر محصولی باید به آن توجه کنیم گارانتی محصول می باشد. گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین عوامل حفظ کیفیت می باشد. مدت و نوع گارانتی در خرید سرور hp یکی از عوامل تاثیر گذار در تصمیم گیری خریداران می باشد. شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ یکسال گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا، پنج سال خدمات پس از فروش و گارانتی مادام العمر اصالت کالا به مشتریان ارائه میدهد.

خدمات پس از فروش:

از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنیم خدمات پس از فروش می باشد. مخصوصا در هنگام خرید تجهیزاتHP  که به دلیل مشکلات تحریمی مشکل تامین قطعات با مشکلات جدی روبروست. مشکلات نداشتن خدمات پس از فروش در بازار شبکه یکی از مشکلات مهم می باشد. گاهی اوقات به این موضوع بر خوردیم که مشتریانی با خرید از افراد و شرکتهای غیر معتبر امروز در خرید قطعات جانبی و ارتقا سرور خود دچار مشکل شده اند.

یکی از مهم ترین مسائلی که شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ به آن توجه دارد خدمات پس از فروش می باشد. یعنی شما با خرید از شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ تا 60 ماه برای ارتقا و تعمیر میتوانید به این شرکت مراجعه کنید.

گارانتی مادام العمر اصالت کالا:

در هر بازاری وجود جنس فیک از دغدغه های خریداران می باشد. در بازار شبکه و با توجه به اهمیت اطلاعات این دغدغه برای خریداران سرور HP  دو چندان است. شرکت یاقوت سرخ برای حل این مشکل به خریداران خود گارانتی مادام العمر اصالت کالا میدهد. در این گارانتی هر زمانی که مشتری توسط یک کار شناس ذی صلاح ثابت کند که کالا اورجینال نیست میتواند کالا را مرجوع کند. این گارانتی شرکت یاقوت سرخ خیال مشتری را از بابت اورجینال بودن کالا راحت میکند.

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد HPE LC-LC Multi-mode OM3 5.0m AJ836A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.

شاید این محصولات نیز به نیاز شما مرتبط باشند

محصولات مرتبط