پچ کورد HPE LC-LC Multi-mode OM3 2.0m AJ835A

  • نوع کابل : OM3
  • طول کابل : 2متر
  • نوع کانکتور : LCبهLC
  • پارت نامبر : AJ835A

500,000 تومان

پرداخت امن آنلاین

از طریق درگاه‌های بانکی

تضمین اصالت

برای کالاهای اصل و باکیفیت

امکان ارسال

به سراسر ایران

پشتیبانی و مشاوره

توسط کارشناسان متخصص

مشخصات فنی

پارت نامبر Spare

491025-001

نوع پچ کورد HP

Fiber Optic OM3 Moltimode

نوع کانکتور پچ کورد HP

LC (Male) to LC (Male)

طول پچ کورد HP

2متر

جنس Jacket پچکورد HP

LSZH (Low Smoke Zero Halogen)

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری HP OM3 2M AJ835A

پچ کوردهای فیبر نوری (FC) HP OM3 2M AJ835A بیشتر در دیتا سنترها برای متصل کردن سرور به استوریج مورد استفاده قرار می گیرند. جنس PVC روکش کابل های فیبر نوری HPE OM3 2M AJ835A  باعث شده در اثر خمیدگی انعطاف پذیری بالایی از خود نشان دهند. پشتیبانی از حالت مولتی مود (Multi-mode) در پچ کوردهای فیبر نوری HPE OM3 2M AJ835A  نیز باعث این شده که انتقال اطلاعات بصورت همزمان از چند کانال صورت بگیرد.

کابل های فیبر نوری hp om3 2m  با پارت aj835a از سرعت 10Gb (گیگابیت بر ثانیه) و کیفیت بالایی پشتیبانی می کند و بر اساس همین ویژگی ها از محبوبیت زیادی در بین شبکه کاران و مدیران ای تی برخوردار می باشد. کانکتور این نوع کابل فیبر نوری اچ پی LC to LC است.

HPE OM3 2M AJ835A خرید

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 2M AJ835A 

برخی از مشخصات پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 2M AJ835A در جدول زیر نوشته شده است:

نام محصول پچ کورد فیبر نوریHPE OM3 2M AJ835A
برند HPE
پارت نامبر AJ835A
نوع کابل OM3
طول 2 متر
نوع فیبر Multi-mode
نوع کانکتور Duplex LC to LC
قطر کابل 2 میلی متر
تعداد هسته فیبر 2
جنس روکش PVC
نرخ انتقال داده 10 گیگابیت بر ثانیه

خرید پچ کورد فیبر نوری HP OM3 2M AJ835A

اگر به دنبال خرید پچ کورد فیبر نوری هستید شرکت یاقوت سرخ برای خرید ، پچ کورد فیبر نوری HP OM3 2M AJ835A را پیشنهاد می کند که توسط کمپانی معروف HP  طراحی و تولید شده است. پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 2M AJ835A بهترین گزینه برای استفاده در دیتا سنترها می باشد که از سرعت ، کیفیت و انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد. برای خرید پچ کورد فیبر نوری اچ پی OM3 2M AJ835A Multi-mode می توانید با شماره تلفن شرکت یاقوت سرخ (021-71189) در تماس باشید.

فروش پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 2M AJ835A

شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ با فروش پچ کوردهای اچ پی om3 2m aj835a multi-mode  اورجینال و با کیفیت کار شما شبکه کاران و مشتریان گرامی را در خرید تجهیزات شبکه hp  اسان نموده است. برای خرید و استعلام قیمت پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 2M AJ835A (FC) می توانید به سایت ما مراجعه بفرمایید تا از اخرین قیمت های روز اگاه شوید.

HPE OM3 2M AJ835A کانکتور های

قیمت پچ کورد فیبر نوری HP OM3 2M AJ835A

قیمت پچ کوردهای فیبر نوری اچ پی از جمله HP OM3 2M AJ835A Multi-mode به دلیل نوسات بازار ارز از ثبات دائمی برخوردار نیست و در حال نوسان می باشد. به همین دلیل می توانید برای دریافت استعلام قیمت روز کابل فیبر نوری hpe om3 2m aj835a با کارشناسان ومشاورین فروش شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ با شماره تلفن 021-71189  در تماس باشید. قیمت برخی از کالاها نیز در سایت قابل مشاهده می باشد.

اطلاعات پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 2M AJ835A

برخی از قابلیت ها و اطلاعات پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 2M AJ835A (FC) به شرح زیر می باشد:

  • طراحی و تولید توسط کمپانی HP
  • رابط بین سرور و استوریج در دیتا سنترها
  • پشتیبانی از کانکتور LC به LC
  • دارای ویژگی Duplex
  • انعطاف پذیری بالا در برابر خمیدگی
  • پشتیبانی از روکش PVC
  • پشتیبانی از سرعت 10GBase-SR و 10GBase-LRM
  • دارای 2متر طول
  • کیفیت سیگنال بالا

سایر اطلاعات محصول

گارانتی و اصالت کالا

چرا یاقوت سرخ بهترین انتخاب شما میتواند باشد؟

گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا

گارانتی شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ:

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید هر محصولی باید به آن توجه کنیم گارانتی محصول می باشد. گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین عوامل حفظ کیفیت می باشد. مدت و نوع گارانتی در خرید سرور hp یکی از عوامل تاثیر گذار در تصمیم گیری خریداران می باشد. شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ یکسال گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا، پنج سال خدمات پس از فروش و گارانتی مادام العمر اصالت کالا به مشتریان ارائه میدهد.

خدمات پس از فروش:

از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنیم خدمات پس از فروش می باشد. مخصوصا در هنگام خرید تجهیزاتHP  که به دلیل مشکلات تحریمی مشکل تامین قطعات با مشکلات جدی روبروست. مشکلات نداشتن خدمات پس از فروش در بازار شبکه یکی از مشکلات مهم می باشد. گاهی اوقات به این موضوع بر خوردیم که مشتریانی با خرید از افراد و شرکتهای غیر معتبر امروز در خرید قطعات جانبی و ارتقا سرور خود دچار مشکل شده اند.

یکی از مهم ترین مسائلی که شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ به آن توجه دارد خدمات پس از فروش می باشد. یعنی شما با خرید از شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ تا 60 ماه برای ارتقا و تعمیر میتوانید به این شرکت مراجعه کنید.

گارانتی مادام العمر اصالت کالا:

در هر بازاری وجود جنس فیک از دغدغه های خریداران می باشد. در بازار شبکه و با توجه به اهمیت اطلاعات این دغدغه برای خریداران سرور HP  دو چندان است. شرکت یاقوت سرخ برای حل این مشکل به خریداران خود گارانتی مادام العمر اصالت کالا میدهد. در این گارانتی هر زمانی که مشتری توسط یک کار شناس ذی صلاح ثابت کند که کالا اورجینال نیست میتواند کالا را مرجوع کند. این گارانتی شرکت یاقوت سرخ خیال مشتری را از بابت اورجینال بودن کالا راحت میکند.

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد HPE LC-LC Multi-mode OM3 2.0m AJ835A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.

شاید این محصولات نیز به نیاز شما مرتبط باشند

محصولات مرتبط