گارانتی شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید هر محصولی باید به آن توجه کنیم گارانتی محصول می باشد. گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین عوامل حفظ کیفیت می باشد. مدت و نوع گارانتی در خرید سرور hp  یکی از عوامل تاثیر گذار در تصمیم گیری خریداران می باشد. شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ یکسال گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا، پنج سال خدمات پس از فروش و گارانتی مادام العمر اصالت کالا به مشتریان ارائه میدهد .

منظور از یک سال گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا یاقوت سرخ چیست؟

اگر کالای شما دارای شرایط گارانتی یاقوت سرخ باشد . کالای شما تعویض می شود . همه ی ما در بازارIT  با این موضوع روبرو شده ایم که وقتی کالایی را برای گارانتی به فروشنده عودت میدهیم. شرکت گارانتی دهنده همان کالا را تعمیر کرده و تحویل ما می دهد. این اتفاق باعث بروز دو مشکل می شود:

1 – زمان زیادی صرف تعمیر شده و در این مدت سرور شما از مدار خارج شده

2- کالای تعمیری کیفیت پایین تری نسبت به کالای نو دارد. طبیعی است استفاده از کالای تعمیری در دیتا سنتر ریسک امنیت اطلاعات و قطعی شبکه را بالا می برد .

خدمات پس از فروش :

از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنیم خدمات پس از فروش می باشد . مخصوصا در هنگام خرید تجهیزاتHP  که به دلیل تحریم با مشکل تامین قطعات با مشکلات جدی روبروست. نداشتن خدمات پس از فروش در بازار شبکه یکی از مشکلات مهم می باشد . گاهی اوقات به این موضوع بر خوردیم که مشتریانی با خرید از افراد و شرکتهای غیر معتبر امروز در خرید قطعات جانبی و ارتقا سرور خود دچار مشکل شده اند.

یکی از مهم ترین مسائلی که شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ به آن توجه دارد خدمات پس از فروش می باشد . یعنی شما با خرید از شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ تا 5 سال برای ارتقا و تعمیر میتوانید به این شرکت مراجعه کنید .

گارانتی مادام العمر اصالت کالا :

در هر بازاری وجود جنس فیک از دغدغه های خریداران می باشد . در بازار شبکه و با توجه به اهمیت اطلاعات این دغدغه برای خریداران سرور HP  دو چندان است. شرکت شکبه گستران برای حل این مشکل به خریداران خود گارانتی مادام العمر اصالت کالا میدهد. در این گارانتی هر زمانی که مشتری توسط یک کار شناس ذی صلاح ثابت کند که کالا اورجینال نیست میتواند کالا را مرجوع کند. این گارانتی شرکت یاقوت سرخ خیال مشتری را از بابت اورجینال بودن کالا راحت میکند .

توجه داشته باشید که شرکت فقط در مورد کالای شما مسئولیت دارد و مسئولیت اطلاعات شما بر عهده ی خودتان می باشد . و شما با توجه به اهمیت اطلاعات نسخه ی پشتیبان تهیه کنید .

در هنگام پذیرش قطعه بری گارانتی جهت تسریع در انجام امور لطفا LOG  دستگاهی که قطعه روی آن نصب شده را به کارشناس مربوطه ارسال کنید.

 شرایط گارانتی یاقوت سرخ :

  • خرابی ناشی از حوادث طبیعی مانند : سیل ، زلزله ، آتش سوزی و… شامل گارانتی نمیشود .
  • خرابی ناشی از ضربه ی فیزیکی و نوسانات برقی شامل گارانتی نمی شود .
  • در صورت مختوش شدن لیبل سریال گارانتی خارج میشود .

فرم استعلام قیمت سرورهای HPE