سرور رک مونت HPE DL360 G10 5218R 32GB-R S100i NC 8SFF 800W P40408-B21
•پردازنده :5218R( 20core,2.1 GHz, 125W)
• مموری : 32GB RDIMM 2R 2933 MT/s
• استوریج :8SFF
• استوریج کنترلر : Embedded 14-port S100i
• پاور ساپلای : 1x 800W
پرداخت امن آنلاین
از طریق درگاههای بانکی
تضمین اصالت
برای کالاهای اصل و باکیفیت
امکان ارسال
به سراسر ایران
پشتیبانی و مشاوره
توسط کارشناسان متخصص
مشخصات فنی
| نوع شاسی |
Rack Mount |
|---|---|
| مدل |
DL360 |
| تعداد یونیت مورد نیاز |
1Unit |
| نسل سرور |
Generation10 |
| تعداد اسلات CPU |
2Slot |
| مدل CPU نصب شده روی سرور |
5218R (2.1GHz, 20 core, 125W) |