Showing all 7 results

ماژول ترنسیور HPE 10GBase-T SFP+ Transceiver Pn:813874-B21

برای قیمت تماس بگیرید
  • نوع کانکتور : RJ45
  • نوع ماژول : SFP
  • سرعت انتقال اطلاعات : 10Gb
  • حداکثر مسافت قابل پشتیبانی : 30متر
  • پارت نامبر : Pn 813874-B21

ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR Transceiver 455886-B21

1,000,000 تومان
  • نوع کانکتور : LC
  • نوع ماژول : SFP
  • سرعت انتقال اطلاعات : 10Gb
  • حداکثر مسافت قابل پشتیبانی : 10کیلومتر بر روی حالت SingleMode
  • پارت نامبر : Pn 455886-B21

ماژول ترنسیور HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver 455883-B21

900,000 تومان
  • نوع کانکتور : LC
  • نوع ماژول : SFP
  • سرعت انتقال اطلاعات : 10Gb
  • حداکثر مسافت قابل پشتیبانی : 300متر بر روی حالت MultiMode
  • پارت نامبر : Pn 455883-B21