پچ کورد فیبر نوری HPE OM3

نمایش دادن همه 7 نتیجه

چرا یاقوت سرخ بهترین انتخاب شما میتواند باشد؟

گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید هر محصولی باید به آن توجه کنیم گارانتی محصول می باشد. گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین عوامل حفظ کیفیت می باشد. مدت و نوع گارانتی در خرید سرور hp یکی از عوامل تاثیر گذار در تصمیم گیری خریداران می باشد. شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ یکسال گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا، پنج سال خدمات پس از فروش و گارانتی مادام العمر اصالت کالا به مشتریان ارائه میدهد.

خدمات پس از فروش:
از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنیم خدمات پس از فروش می باشد . مخصوصا در هنگام خرید تجهیزاتHP  که به دلیل مشکلات تحریمی مشکل تامین قطعات با مشکلات جدی روبروست. مشکلات نداشتن خدمات پس از فروش در بازار شبکه یکی از مشکلات مهم می باشد. گاهی اوقات به این موضوع بر خوردیم که مشتریانی  با خرید از افراد و شرکتهای غیر معتبر امروز در خرید قطعات جانبی و ارتقا سرور خود دچار مشکل شده اند.

یکی از مهم ترین مسائلی که شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ به آن توجه دارد خدمات پس از فروش می باشد . یعنی شما با خرید از شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ تا 60 ماه برای ارتقا و تعمیر میتوانید به این شرکت مراجعه کنید.

گارانتی مادام العمر اصالت کالا:
در هر بازاری وجود جنس فیک از دغدغه های خریداران می باشد. در بازار شبکه و با توجه به اهمیت اطلاعات این دغدغه برای خریداران سرور HP دو چندان است. شرکت یاقوت سرخ برای حل این مشکل به خریداران خود گارانتی مادام العمر اصالت کالا میدهد. در این گارانتی هر زمانی که مشتری توسط یک کارشناس ذی صلاح ثابت کند که کالا اورجینال نیست میتواند کالا را مرجوع کند. این گارانتی شرکت یاقوت سرخ خیال مشتری را از بابت اورجینال بودن کالا راحت میکند.

معرفی پچ کورد فیبر نوری HPE OM3

پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 یکی از تجهیزات معرفی شده توسط شرکت HPE  برای اتصال سرور به استوریج است. برای اتصال پچ کورد فیبر نوری به دستگاه در دو سر آن کانکتورهایی وصل می شود. کانکتورهایی که به سر پچ کورد فیبر نوری وصل می شود شامل : LC, FS, SC, ST, MU, MTRJ هستند. HPE PATCH CORD OM3  فقط از کانکتور LC  استفاده می کنند. در واقع اچ پی فقط پچ کورد ها با عنوان HPE PATCH CORD OM3 LC TO LC  به بازار عرضه می کنند. برای اتصال سرور به استوریج نیز فقط باید از کانکتور LC to LC استفاده کنید.

مشخصات پچ کورد فیبر نوری HPE OM3

در جدول پایین مشخصات پچ کورد فیبر نوری hpe om3 به همراه پارت نامبر آورده ایم:

Part Number Description
AJ833A Multimode OM3 LC/LC Fiber Optic cable, 0.5 m (1.64 ft) long – Duplex zipcord graded index 50/125 um multimode fiber optic cable with LC connectors on each end (Aqua color) – Optical performance: 2000 MHz/km
AJ834A Multimode OM3 LC/LC Fiber Optic cable, 1.0 m (3.28 ft) long – Duplex zipcord graded index 50/125um multimode fiber optic cable with LC connectors on each end (Aqua color) – Optical performance: 2000 MHz/km
AJ835A Multimode OM3 LC/LC Fiber Optic cable, 2.0 m (6.56 ft) long – Duplex zipcord graded index 50/125um multimode fiber optic cable with LC connectors on each end (Aqua color) – Optical performance: 2000 MHz/km
AJ836A Multimode OM3 LC/LC Fiber Optic cable, 5.0 m (16.4 ft) long – Duplex zipcord graded index 50/125um multimode fiber optic cable with LC connectors on each end (Aqua color) – Optical performance: 2000 MHz/km
AJ837A Multimode OM3 LC/LC Fiber Optic cable, 15m (49.2ft) long – Duplex zipcord graded index 50/125um multimode fiber optic cable with LC connectors on each end (Aqua color) – Optical performance: 2000 MHz/km
AJ838A Multimode OM3 LC/LC Fiber Optic cable, 30 m (98.4 ft) long – Duplex zipcord graded index 50/125um multimode fiber optic cable with LC connectors on each end (Aqua color) – Optical performance: 2000 MHz/km
AJ839A Multimode OM3 LC/LC Fiber Optic cable, 50 m (164 ft) long – Duplex zipcord graded index 50/125um multimode fiber optic cable with LC connectors on each end (Aqua color) – Optical performance: 2000 MHz/km

در بالا مشخصات کامل پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 را آورده ایم. همه ی پچ کورد ها از نوع Multimode  بوده و در دو طرف کابل کانکتور LC دارد. یکی دیگر از مشخصات پچ کورد فیبر نوری HPE OM3، متراژ پچ کورد است که با توجه به نیاز خود باید متراژ مد نظر خود را انتخاب کنید. در ادامه بررسی مشخصات پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 رنگ پچ کورد فیبر نوری را بررسی می کنیم.

رنگ پچ کورد فیبرنوری آبی آکوآ است. Optical performance در پچ کورد فیبر نوری 2000 MHz/km می باشد. سایز پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 ، 50/125umمی باشد و دارای خاصیت LSZH  است که به آن بدون هالوژن نیز می گویند. کابل با داشتن این ویژگی در هنگام سوختن دود کمی از خود تولید کرده و هیچ دود سمی مضری تولید نمیکند. یکی دیگر از ویژگی های پچ کورد فیبر نوری اچ پی انعطاف پذیری بالای آن است که تا90 درج می توانید آن را خم کنید.

خرید پچ کورد فیبر نوری HPE OM3

شرکت HPE  پچ کورد فیبر نوری OM3 را در متراژهای : 0.5, 1.0, 2.0, 5.0, 15, 30, 50 متری به بازار عرضه کرده است. خرید پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 از شرکت یاقوت سرخ به دو صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر است.

جهت رفاه حال شما عزیزان شما می توانید خرید پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 را از طریق سایت اقدام به خرید کرده و درب شرکت خود اقدام به تسویه صورتحساب خود کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی خرید، موجودی و سایر مشخصات پچ کورد اچ پی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

فروش پچ کورد فیبر نوری HPE OM3

فروش پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 در شرکت یاقوت سرخ با گارانتی مادام العمر اصالت کالا و گارانتی خدمات پس از فروش پنجساله عرضه می گردد.

توجه داشته باشید که شرکت اچ پی فروش پچ کورد فیبر نوری اچ پی OM3 را بدون سریال انجام میدهد و گارانتی به این محصول ارائه نمی دهد علت این موضوع مشخص است پچ کورد فیبر نوری اچ پی به هیچ عنوان خراب نمیشود و تنها در صورتی HPE PACH CORD  خراب می شود که آن را بیش از 90 درجه خم کنیم که در این صورت هم شامل گارانتی نمی شود.

فروش پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 در شرکت یاقوت سرخ به صورت اینترنتی و حضوری انجام می شود. در صورت نیاز به مشاوره فروش پچ کورد فیبر نوری اچ پی می توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

قیمت پچ کورد فیبر نوری HPE OM3

در بالا شما می توانید متراژهای مختلف پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 به همراه قیمت مشاهده کنید. توجه داشته باشید که قیمت پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 با توجه به اورجینال بودن و پک بودن پچ کورد متفاوت است. تمامی قیمتهای پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 که در بالا برای شما آورده ایم اورجینال و پک می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 می توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

اطلاعات پچ کورد فیبر نوری HPE OM3

در ادامه به بررسی اطلاعات پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 می پردازیم:

متراژ: پچ کوردHPE OM3 با متراژهای 0.5,1,2,5,15,30,50 به بازار ارائه شده است.

کانکتور اتصال پچ کورد اچ پی OM3: شرکت اچ پی از کانکتور LC/LC  جهت اتصال به سرور و استوریج استفاده می کند.

سایر اطلاعات پچ کورد فیبر نوری اچ پی OM3: مالتی مود، انتقال اطلاعات به صورت داپلکس، اندازه هسته 50 نانومتر، انعطاف پذیری بالا پچ کورد فیبر نوری از جمله مهمترین اطلاعات پچ کورد فیبر نوری HP OM3 است.

نمایندگی فروش پچ کورد فیبر نوری HPE OM3

با توجه به تحریم هایی که علیه مردم ایران وضع شده است هیچ گونه نمایندگی فروش پچ کورد فیبر نوری اچ پی در ایران وجود ندارد. شرکت یاقوت سرخ با واردات بخش عمده از پچ کورد مورد نیاز کشور خود را به عنوان نمایندگی فروش پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 در ایران معرفی میکند. شرکت یاقوت سرخ با ارئه گارانتی مادام العمر اصالت کالا خیال شما مشتریان عزیز را از اصالت کالا راحت میکند. برای دریافت نمایندگی فروش شرکت یاقوت سرخ در شهرستانها می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

استعلام قیمت پچ کورد فیبر نوری HPE OM3

در بالا قیمت پچ کورد فیبر نوری اچ پی اورجینال OM3 به همراه متراژ آورده ایم. جهت استعلام قیمت پچ کورد فیبر نوری اچ پی OM3 میتوانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.  جهت رفاه حال مشتریان عزیز امکان استعلام قیمت پچ کورد فیبر نوری HP OM3 به صورت انلاین از سایت و درخواست پیش فاکتور به صورت انلاین فراهم شده است. برای  درخواست پیش فاکتور آنلاین کافیست در سایت یاقوت سرخ درخواست پیش فاکتور خود را ثبت کرده و به صورت انلاین نتیجه را دریافت کنید.

مقایسه انواع پچ کورد فیبر نوری HPE OM3

در مقایسه انواع پچ کورد های فیبر نوری HP  مهمترین نکته بررسی اورجینال بودن محصول است. در پچ کورد اورجینال برند HPE  روی کابل نوشته شده است اما در نمونه های OEM  ، نام اچ پی روی پچ کورد فیبر نوری HPE OM3نوشته نشده است.

رنگ کابل یکی دیگر از موارد تشخص پچ کورد فیبر نوری اورجینال از او ای ام است. پچ کورد فیبر نوری اورجینال به رنگ سبز آکوا و آبی هستند. برای مقایسه سایر موارد میتوانید با کارشناسان فروش ما در شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ در تماس باشید.