پچ کورد HPE LC to LC Multi-mode OM3 30.0m AJ838A

  • نوع کابل : OM3
  • طول کابل : 30متر
  • نوع کانکتور : LCبهLC
  • پارت نامبر : AJ838A

1,800,000 تومان

پرداخت امن آنلاین

از طریق درگاه‌های بانکی

تضمین اصالت

برای کالاهای اصل و باکیفیت

امکان ارسال

به سراسر ایران

پشتیبانی و مشاوره

توسط کارشناسان متخصص

مشخصات فنی

پارت نامبر Spare

491028-001

نوع پچ کورد HP

Fiber Optic OM3 Moltimode

نوع کانکتور پچ کورد HP

LC (Male) to LC (Male)

طول پچ کورد HP

30متر

جنس Jacket پچکورد HP

LSZH (Low Smoke Zero Halogen)

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری HP OM3 30M AJ838A

کابل فیبر نوری HP OM3 30M AJ838A  دارای روکش PVC بوده و دو سر ان LC to LC  می باشد. محصولات HP دارای پارت نامبرهای مشخصی هستند که AJ838A ، پارت پچ کورد فیبر نوری با طول 30 متر می باشد.

پچ کورد های فیبر نوری HPE OM3 به دلیل کیفیت و سرعت بالایی که در انتقال اطلاعات دارند بیشتر در کار شبکه برای متصل کردن سرور به استوریج استفاده می شود. پچ کورد فیبر نوری HP OM3 30M AJ838A با پشتیبانی از قابلیت Duplex و مولتی مود قادر است اطلاعات را بصورت همزمان از چند کانال انتقال دهد و حتی می تواند این کار را بصورت رفت و برگشت نیز انجام دهد.

خرید HP OM3 30M AJ838A

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 50M AJ839A

برخی از مشخصات پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 50M AJ839A در جدول زیر نوشته شده است:

نام محصول پچ کورد فیبر نوریHPE OM3 30M AJ838A
برند HP
پارت نامبر AJ838A
نوع کابل OM3
طول 30 متر
نوع فیبر Multi-mode
نوع کانکتور Duplex LC to LC
قطر کابل 2 میلی متر
تعداد هسته فیبر 2
جنس روکش PVC
نرخ انتقال داده 8 گیگابیت بر ثانیه

خرید پچ کورد فیبر نوری HP OM3 30M AJ838A

اگر به دنبال پچ کورد فیبر نوری باکیفیت و پر سرعت هستید کابل فیبر نوری HP OM3 30M AJ838A بهترین گزینه برای اتصال سرور به استوریج شما می باشد که با سرعت 8 گیگابیت در ثانیه اطلاعات بصورت چند حالته انتقال می دهد. برای خرید پچ کورد فیبر نوری HP OM3 30M AJ838A اصل و اورجینال برند اچ پی می توانید به سایت یاقوت سرخ مراجعه بفرمایید بصورت انلاین سفارش خود را ثبت بفرمایید.

فروش پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 30M AJ838A

شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ با وارد کردن و فروش پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 30M AJ838A اورجینال و اصلی کمپانی hp  خیال شما را در خرید تجهیزات شبکه اسان می کند. پچ کورد فیبر نوری HPE OME AJ838A یکی از تجهیزات بسیار مهم در کار شبکه می باشد که سرور را به استوریج متصل می کند و اطلاعات را بصورت همزمان از چند کانال انتقال با سرعت  8 گیگابیت در ثانیه انتقال می دهد. برای خرید و استعلام قیمت پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 30M AJ838A می توانید بصورت انلاین سفارش خود را در سایت ثبت بفرماید یا با تماس با شماره تلفن 021-71189 از مشاوره کارشناسان فروش ما برای خرید کابل فیبر نوری HPE AJ838A بهره مند شوید.

قیمت پچ کورد فیبر نوری HP OM3 30M AJ838A

قیمت پچ کورد فیبر نوری HP OM3 30M AJ838A یکی از فاکتورهای مهم در خرید ان می باشد. قیمت پچ کورد فیبر نوری HP OM3 30M AJ838A به دلیل نوسانات ارز از ثبات چندانی برخوردار نیست و با نوسان همراه است. برای استعلام قیمت قیمت پچ کورد فیبر نوری HP OM3 30M AJ838A را می توانید هم به سایت مراجعه بفرمایید و هم بصورت تلفنی با شماره تلفن 021-71189 در تماس باشید

HP OM3 30M AJ838A connector

اظلاعات پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 30M AJ838A

پچ کورد فیبر نوری HPE AJ838A دارای 30 متر طول می باشد که می تواند اطلاعات را بین سرور و استوریج با سرعت 8 گیگابیت بر ثانیه و بصورت همزمان از چند کانال به دلیل داشتن حالت مولتی مود انتقال بدهد. پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 30M AJ838A هر دو سر ان از کانکتور LC to LC پشتیبانی می کند.

Duplex بودن یکی دیگر از قابلیت های  پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 30M AJ838A می باشد که باعث می شود انتقال بصورت رفت و برگشت صورت بگیرد. جنس روکش کابل های فیبر نوری HPE OM3 پی وی سی (PVC)  می باشد به همین دلیل حساسیت کمتری نسبت به خم شدگی دارند.

سایر اطلاعات محصول

گارانتی و اصالت کالا

چرا یاقوت سرخ بهترین انتخاب شما میتواند باشد؟

گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا

گارانتی شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ:

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید هر محصولی باید به آن توجه کنیم گارانتی محصول می باشد. گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین عوامل حفظ کیفیت می باشد. مدت و نوع گارانتی در خرید سرور hp یکی از عوامل تاثیر گذار در تصمیم گیری خریداران می باشد. شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ یکسال گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا، پنج سال خدمات پس از فروش و گارانتی مادام العمر اصالت کالا به مشتریان ارائه میدهد.

خدمات پس از فروش:

از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنیم خدمات پس از فروش می باشد. مخصوصا در هنگام خرید تجهیزاتHP  که به دلیل مشکلات تحریمی مشکل تامین قطعات با مشکلات جدی روبروست. مشکلات نداشتن خدمات پس از فروش در بازار شبکه یکی از مشکلات مهم می باشد. گاهی اوقات به این موضوع بر خوردیم که مشتریانی با خرید از افراد و شرکتهای غیر معتبر امروز در خرید قطعات جانبی و ارتقا سرور خود دچار مشکل شده اند.

یکی از مهم ترین مسائلی که شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ به آن توجه دارد خدمات پس از فروش می باشد. یعنی شما با خرید از شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ تا 60 ماه برای ارتقا و تعمیر میتوانید به این شرکت مراجعه کنید.

گارانتی مادام العمر اصالت کالا:

در هر بازاری وجود جنس فیک از دغدغه های خریداران می باشد. در بازار شبکه و با توجه به اهمیت اطلاعات این دغدغه برای خریداران سرور HP  دو چندان است. شرکت یاقوت سرخ برای حل این مشکل به خریداران خود گارانتی مادام العمر اصالت کالا میدهد. در این گارانتی هر زمانی که مشتری توسط یک کار شناس ذی صلاح ثابت کند که کالا اورجینال نیست میتواند کالا را مرجوع کند. این گارانتی شرکت یاقوت سرخ خیال مشتری را از بابت اورجینال بودن کالا راحت میکند.

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد HPE LC to LC Multi-mode OM3 30.0m AJ838A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.

شاید این محصولات نیز به نیاز شما مرتبط باشند

محصولات مرتبط