پچ کورد سرور HPE Premier Flex LC-LC Multi-mode OM4 2m QK733A

  • نوع کابل : OM4
  • طول کابل : 2متر
  • نوع کانکتور : LCبهLC
  • پارت نامبر : QK733A

480,000 تومان

پرداخت امن آنلاین

از طریق درگاه‌های بانکی

تضمین اصالت

برای کالاهای اصل و باکیفیت

امکان ارسال

به سراسر ایران

پشتیبانی و مشاوره

توسط کارشناسان متخصص

مشخصات فنی

پارت نامبر Spare

653728-002, 656428-001

نوع پچ کورد HP

Fiber Optic OM4 Moltimode

نوع کانکتور پچ کورد HP

LC (Male) to LC (Male)

طول پچ کورد HP

2متر

جنس Jacket پچکورد HP

LSZH (Low Smoke Zero Halogen)

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری HP OM4 2M QK733A:

یکی از پچ کورد های فیبر نوری که در OM4 دو متری است. این پچ کورد با پارت نامبر QK733A و دیسکریپشن HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable به بازار عرضه شده است. این پچ کورد برای اتصال سرور و استوریج به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به فاصله سرور تا استوریج خود باید یکی از متراژ ها را انتخاب کنید. متراژ 2 متری نیاز بسیاری از دیتا سنتر ها را پاسخ می دهد. پچ کورر فیبر نوری QK733A یک پچ کورد فیبر نوری Premier Flex  است یعنی می تواند بدون شکسته شدن تا 90 درجه خم شود. توجه داشته باشید که خم سدن بیشتر از 90 درجه برای پچ کورد فیبر نوری HP OM4 2M  با پارت نامبر QK733 احتمال شکسیگی فیبر نوری و مشکلات بعدی را به همراه دارد. پچ کورد فیبر نوری تنها در صورت خم شدن خراب می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت یاقوت سرخ در تماس باشید.

مشخصات پچ کورد فیبر نوری HPE OM4 2M QK733A:

در اینجا به بررسی مشخصات پچ کورد فیبر نوری با پارت نامبر QK733A و دیسکریپشن: HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable می پردازیم. این پارت با انعطاف پذیری بالا و دو سر پچ کورد فیبر نوری از نوع LC/LC  بوده است. در تصویر پایین می توانید نوع کانکتور پر استفاده پچ کورد فیبر نوری HPE OM4 2M QK733A را مشاهده کنید:

در ادامه بررسی مشخصات پچ کورد فیبر نوری HPE OM4 2M QK733A این پچ کورد اطلاعات را به صورت Multi Mode  انتقال می دهد. در تصویر پایین می توانید تفاوت های انتقال Single Mode  و Multi Mode  را مشاهده کنید:

همانطور که در تصویر بالا قابل مشاهده است پچ کورد سینگل مود نسبت به مولتی مود از سرعت کمتری برخوردار است چون در واحد زمان میزان اطلاعات کمتری انتقال می دهد.

خرید پچ کورد فیبر نوری HP OM4 2M QK733A:

برای خرید پچ کورد فیبر نوری HPE OM4 2M QK733A می توانید به صورت حضوری اقدام به خرید پچ کورد فیبر نوری QK733A کرده یا خرید پچ کورد فیبر نوری HPE OM4 2M  با پارت نامبر qk733a را به صورت اینترنتی انجام دهید. توجه داشته باشید که در صورت تمایل میتوانید برای خرید پچ کورد فیبر نوری QK733A با کارشناسان فروش ما در تماس باشید. شرکت یاقوت سرخ جهت رضایت حال مشتریان عزیز امکان خرید اینترنتی پچ کورد فیبر نوری QK733A و پرداخت درب شرکت خود را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

فروش پچ کورد فیبر نوری HPE OM4 2M QK733A:

در شرکت یاقوت سرخ فروش پچ کورد فیبر نوری HPE OM4 2M QK733A به صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر است. یکی از موارد مهم که در هنگام فروش پچ کورد فیبر نوری QK733A باید به آن توجه داشت اصالت کالاست. متاسفانه به دلیل تحریم هایی که علیه مردم وضع شده است هیچ نمایندگی تجهیزات اچ پی از طرف این شرکت در ایران وجود نداردو به همین دلیل اجناس فیک در بازار دیده می شوند. اما شرکت یاقوت سرخ با فروش پچ کورد فیبر نوری HP OM4 2M QK733A با  گارانتی مادام العمر اصالت کالا خیال شما عزیزان را از اصالت کالا راحت میکند. توجه داشته باشید که فروش پچ کورد فیبر نوری اچ پی توسط این شرکت بدون سریال نامبر است. این موضوع به دلیل نداشتن گارانتی برای پچ کورد فیبر نوری است. چون پچ کورد زمانی خراب می شود که خم شود که این مورد شامل گارانتی نمی شود.

قیمت پچ کورد فیبر نوری HP OM4 2M QK733A:

قیمت پچ کورد فیبر نوری HPE OM4 2M  با پارت نامبر QK733A را می توانید در بالا مشاهده کنید. توجه داشته باشید که قیمت پچ کورد فیبر نوری تابع اصالت کالا و خدمات پس از فروش کالاست. در بالا قیمتی که از پچ کورد فیبر نوری HPE OM4 2M  با پارت نامبر QK733A امده است با گارانتی پنجساله اصالت کالا و گارانتی مادام العمر اصالت کالا به شما عزیزان ارائه شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه ی با قیمت پچ کورد فیبر نوری و مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان فروش ما در شرکت یاقوت سرخ در تماس باشید.

اطلاعات پچ کورد فیبر نوری HPE OM4 2M QK733A :

در ادامه به بررسی اطلاعات پچ کورد فیبر نوری2M  HPE OM4 با پارت نامبر QK733A می پردازیم. این پچ کورد با دیسکریپشن HPE Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 2m Cable از کابلهای LSZH ، که فاقد هالوژن است استفاده می کند. در جدول پایین می توانید اطلاعات پچ کورد فیبر نوری QK733A شامل قطر هسته، قطر روکش، پهنای باند و جنس روکش را مشاهده کنید:

50um ±3um قطر هسته
±2um 125um قطر روکش
4700 مگاهرتز پهنای باند
فیبر نوری، غیر رسانا ، LSZH، ترموپلاستیک جنس روکش

 

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید کابل QK733A  از جنس فیبر نوری و غیر رسانا بوده و دارای خاصیت ترموپلاست است. این ویژگی روکش به کابل این ویژگی را می دهد که در هنگام گرم کردن روکش نرم شود و یعد از سرد شدن دوباره سفت شود بدون اینکه تغییر شکل دهد. این فرایند بارها میتواند در این پچ کورد رخ دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه ی با پچ کورد فیبر نوری HP OM4 2M (QK733S) می توانید با شرکت یاقوت سرخ در ارتباط باشید.

استعلام قیمت پچ کورد فیبر نوری HPE OM4 2M QK733A:

استعلام قیمت پچ کورد فیبر نوری HPE OM4 2M  با پارت نامبر QK733A را می توانید با یکی از روشهایی که توسط شرکت یاقوت سرخ پیش بینی کرده انجام دهید. می توانید از بالا استعلام قیمت خود را به صورت انلاین بگیرید یا با کارشناسان فروش ما در تماس بوده و استعلام قیمت پچ کورد فیبر نوری HPE OM4 2M QK733A را پر کنید. در صورت نیاز به پیش فاکتور میتوانید درخواست پیش فاکتور را در سایت قرار دهید.

سایر اطلاعات محصول

گارانتی و اصالت کالا

چرا یاقوت سرخ بهترین انتخاب شما میتواند باشد؟

گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا

گارانتی شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ:

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید هر محصولی باید به آن توجه کنیم گارانتی محصول می باشد. گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین عوامل حفظ کیفیت می باشد. مدت و نوع گارانتی در خرید سرور hp یکی از عوامل تاثیر گذار در تصمیم گیری خریداران می باشد. شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ یکسال گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا، پنج سال خدمات پس از فروش و گارانتی مادام العمر اصالت کالا به مشتریان ارائه میدهد.

خدمات پس از فروش:

از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنیم خدمات پس از فروش می باشد. مخصوصا در هنگام خرید تجهیزاتHP  که به دلیل مشکلات تحریمی مشکل تامین قطعات با مشکلات جدی روبروست. مشکلات نداشتن خدمات پس از فروش در بازار شبکه یکی از مشکلات مهم می باشد. گاهی اوقات به این موضوع بر خوردیم که مشتریانی با خرید از افراد و شرکتهای غیر معتبر امروز در خرید قطعات جانبی و ارتقا سرور خود دچار مشکل شده اند.

یکی از مهم ترین مسائلی که شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ به آن توجه دارد خدمات پس از فروش می باشد. یعنی شما با خرید از شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ تا 60 ماه برای ارتقا و تعمیر میتوانید به این شرکت مراجعه کنید.

گارانتی مادام العمر اصالت کالا:

در هر بازاری وجود جنس فیک از دغدغه های خریداران می باشد. در بازار شبکه و با توجه به اهمیت اطلاعات این دغدغه برای خریداران سرور HP  دو چندان است. شرکت یاقوت سرخ برای حل این مشکل به خریداران خود گارانتی مادام العمر اصالت کالا میدهد. در این گارانتی هر زمانی که مشتری توسط یک کار شناس ذی صلاح ثابت کند که کالا اورجینال نیست میتواند کالا را مرجوع کند. این گارانتی شرکت یاقوت سرخ خیال مشتری را از بابت اورجینال بودن کالا راحت میکند.

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد سرور HPE Premier Flex LC-LC Multi-mode OM4 2m QK733A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.

شاید این محصولات نیز به نیاز شما مرتبط باشند

محصولات مرتبط