پچ کورد HPE LC/LC MM OM3 0.5m AJ833A

  • نوع کابل : OM3
  • طول کابل : .5متر
  • نوع کانکتور : LCبهLC
  • پارت نامبر : AJ833A

300,000 تومان

پرداخت امن آنلاین

از طریق درگاه‌های بانکی

تضمین اصالت

برای کالاهای اصل و باکیفیت

امکان ارسال

به سراسر ایران

پشتیبانی و مشاوره

توسط کارشناسان متخصص

مشخصات فنی

پارت نامبر Spare

491023-001

نوع پچ کورد HP

Fiber Optic OM3 Moltimode

نوع کانکتور پچ کورد HP

LC (Male) to LC (Male)

طول پچ کورد HP

0.5متر

جنس Jacket پچکورد HP

LSZH (Low Smoke Zero Halogen)

توضیحات

پچ کورد فیبر نوری HP OM3 0.5M AJ833A

پچ کورد فیبر نوری HP OM3 0.5M AJ833A  کوتاه ترین متراژ کابل های فیبر نوری HP OM3 می باشد که توسط کمپانی HP طراحی و تولید شده است. پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 0.5M AJ833A (FC) بهترین گزینه برای کسانی است که فاصله ی سرور و استوریج شان کم است.

پچ کوردی فیبر نوری HP OM3 0.5M AJ833A از قابلیت مولتی مود (Multi-Mode) پشتیبانی می کند که باعث می شود انتقال اطلاعات بصورت همزمان از چند کانال صورت بگیرد و سرعت انتقال نیز افزایش پیدا کند.قیمت پچ کورد فیبر نوری HP OM3 0.5M AJ833A

مشخصات پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 0.5M AJ833A

برخی از مشخصات پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 0.5M AJ833A در جدول زیر نوشته شده است:

نام محصول پچ کورد فیبر نوریHPE OM3 0.5M AJ833A
برند HP
پارت نامبر AJ833A
نوع کابل OM3
طول 0.5 متر
نوع فیبر Multi-mode
نوع کانکتور Duplex LC to LC
قطر کابل 2 میلی متر
تعداد هسته فیبر 2
جنس روکش PVC
نرخ انتقال داده 10 گیگابیت بر ثانیه

خرید پچ کورد فیبر نوری HP OM3 0.5M AJ833A

برای خرید اسان و راحت پچ کورد فیبر نوری HP OM3 0.5M AJ833A مولتی مود می توانید بصورت انلاین سفارش خود را در سایت یاقوت سرخ ثبت بنمایید. برای مشاوره خرید پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 AJ833A نیز می توانید با شماره تلفن هایی که در زیر صفحه نوشته شده است که در تماس باشید تا از مشاوره رایگان کارشناسان فروش یاقوت سرخ بهره مند شوید.

خرید پچ کورد فیبر نوری HP OM3 0.5M AJ833A

فروش پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 0.5M AJ833A

فروش پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 0.5M AJ833A شرکت یاقوت سرخ با ضمانت اصالت کالا و اورجینال در سایت قابل مشاهده می باشد. برای خرید می توانید بصورت انلاین سفارش خود را در وب سایت یاقوت سرخ ثبت بنمایید همچنین می توانید برای خرید پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 0.5M AJ833A Multi-mode می توانید با شماره تلفن هایی که در زیر صفحه نوشته شده است تماس حاصل بفرمایید تا همکاران ما شما را در خرید کابل فیبر نوری hp om3 aj833a راهنمایی کنند.

 قیمت پچ کورد فیبر نوری HP OM3 0.5M AJ833A

به دلیل تحریم بودن ایران نوسانات بازار ارز قیمت پچ کورد فیبر نوری HP OM3 0.5M AJ833A (FC) دائم در حال نوسان است. قیمت پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 0.5M AJ833A مولتی مود در سایت قابل مشاهده می باشد ولی برای استعلام قیمت روز کابل فیبر نوری HP OM3 0.5M AJ833A می توانید با شماره تلفن هایی که در زیر صفحه نوشته شده است تماس بگیرید تا علاوه بر استعلام قیمت از مشاوره رایگان کارشناسان فروش ما بهره مند شوید.

فروش پچ کورد فیبر نوری HP OM3 0.5M AJ833A

 اطلاعات پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 0.5M AJ833A

اطلاعات مربوط به پچ کورد فیبر نوری HPE OM3 0.5M AJ833A  به شرح زیر می باشد:

  • برند محصول کمپانی HPE می باشد.
  • کوتاه ترین متراژ پچ کوردهای فیبر نوری HP OM3 می باشد.
  • پشتیبانی از کانکتور LC to LC
  • دارای قابلیت مولتی مود
  • دارای قابلیت Duplex
  • پشتیبانی از روکش PVC
  • دارای سرعت 10GBase (گیگابیت)   و کیفیت بالا
  • پشتیبانب از دو هسته فیبر

مشخصات پچ کورد فیبر نوری HP OM3 0.5M AJ833A

سایر اطلاعات محصول

گارانتی و اصالت کالا

چرا یاقوت سرخ بهترین انتخاب شما میتواند باشد؟

گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا

گارانتی شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ:

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید هر محصولی باید به آن توجه کنیم گارانتی محصول می باشد. گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین عوامل حفظ کیفیت می باشد. مدت و نوع گارانتی در خرید سرور hp یکی از عوامل تاثیر گذار در تصمیم گیری خریداران می باشد. شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ یکسال گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا، پنج سال خدمات پس از فروش و گارانتی مادام العمر اصالت کالا به مشتریان ارائه میدهد.

خدمات پس از فروش:

از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنیم خدمات پس از فروش می باشد. مخصوصا در هنگام خرید تجهیزاتHP  که به دلیل مشکلات تحریمی مشکل تامین قطعات با مشکلات جدی روبروست. مشکلات نداشتن خدمات پس از فروش در بازار شبکه یکی از مشکلات مهم می باشد. گاهی اوقات به این موضوع بر خوردیم که مشتریانی با خرید از افراد و شرکتهای غیر معتبر امروز در خرید قطعات جانبی و ارتقا سرور خود دچار مشکل شده اند.

یکی از مهم ترین مسائلی که شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ به آن توجه دارد خدمات پس از فروش می باشد. یعنی شما با خرید از شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ تا 60 ماه برای ارتقا و تعمیر میتوانید به این شرکت مراجعه کنید.

گارانتی مادام العمر اصالت کالا:

در هر بازاری وجود جنس فیک از دغدغه های خریداران می باشد. در بازار شبکه و با توجه به اهمیت اطلاعات این دغدغه برای خریداران سرور HP  دو چندان است. شرکت یاقوت سرخ برای حل این مشکل به خریداران خود گارانتی مادام العمر اصالت کالا میدهد. در این گارانتی هر زمانی که مشتری توسط یک کار شناس ذی صلاح ثابت کند که کالا اورجینال نیست میتواند کالا را مرجوع کند. این گارانتی شرکت یاقوت سرخ خیال مشتری را از بابت اورجینال بودن کالا راحت میکند.

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پچ کورد HPE LC/LC MM OM3 0.5m AJ833A”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.

شاید این محصولات نیز به نیاز شما مرتبط باشند

محصولات مرتبط