کارت شبکه سرورHPE Ethernet 10Gb 2-port 546FLR-SFP+ Adapter 779799-B21

  • تعداد پورت : 2 عدد
  • نوع پورت : SFP
  • سرعت انتقال اطلاعات : 10Gb/S
  • قابل اتصال بر روی اسلات FLR سرور

برای قیمت تماس بگیرید

پرداخت امن آنلاین

از طریق درگاه‌های بانکی

تضمین اصالت

برای کالاهای اصل و باکیفیت

امکان ارسال

به سراسر ایران

پشتیبانی و مشاوره

توسط کارشناسان متخصص

مشخصات فنی

نوع کارت

Network Interface Card (NIC)

تعداد پورت های کارت

Dual Port

سرعت انتقال اطلاعات

10Gbps

نوع پورت کارت

SFP

نوع اسلات مورد نیاز جهت نصب

FLR

پارت نامبر Spare

790315-001

وضعیت گارانتی

گارانتی یک ساله تعویض یاقوت سرخ (بدون قید و شرط)

توضیحات

HPE 10Gb 2-port 546FLR-SFP+ Adapter 779799-B21

HPE NIC 546FLR-SFP+ یکی دیگر از کارت شبکه هایی که توسط اچ پی معرفی شده است کارت شبکه ی 546FLR-SFP+ با پارت نامبر 779799-B21 و دیسکریپشن HPE 10Gb 2-port 546FLR-SFP+ Adapter توسط اچ پی به بازر معرفی شده است. کارت شبکه 546FLR-SFP+ به پورت FLR متصل می شود. برای اتصال کارت شبکه 546flr به شبکه باید از ماژول های sfp  استفاده کنید. کارت شبکه 779799-b21 از کابل فیبر نوری پشتیبانی می کند.

پارت نامبرهای کارت شبکه سرور HPE 10Gb 2-port 546FLR-SFP+ Adapter

در اینجا به معرفی پارت نامبرهای کارت شبکه HPE 10Gb 2-Port 546FLR-SFP+ می پردازیم. در اینجا سه پارت نامبر برای این کارت شبکه 546FLR-SFP+ معرفی کرده ایم:

HPE RETAIL PART NUMBER: 779799-B21

HPE FIO PART NIMBER: 779800-B21

HPE SPARE PART NUMBER: 790315-B21

منظور از پارت نامبر ریتیل پارت نامبری است که روی جعبه می خورد. پارت نامبر FIO را زمانی استفاده می کنیم که کارت شبکه را توسط شرکت اچ پی روی سرور نصب شده باشد. پارت نامبر اسپیر روی کارت شبکه می خورد و برای شناسایی کارت شبکه در دیتا سنتر مورد استفاده قرار می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پارت نامبر کارت شبکه 546FLR-SFP+ می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

HPE 10Gb 2-port 546FLR-SFP+ Adapter 779799-B21

کارت شبکه HP Ethernet 546FLR-SFP+ 779799-B21 برای چه سرورهایی طراحی شده است؟برای نصب کارت شبکه 546FLR-SFP+ ابتدا باید چک کنیم که کارت شبکه را می توانیم روی سرور نصب کنیم یا نه . لذا باید ابتدا کاتالوگ یا دیتاشیت کارت شبکه 779799-B21 باید سرورهایی که میتوانیم روی آن کارت شبکه 546FLR-SFP+ را نصب کنیم آورده ایم. لیست سرورهایی که می توانیم روی آن کارت شبکه نصب کنیم :

HPE ProLiant DL380 Gen9

HPE ProLiant DL360 Gen9

HPE ProLiant DL180 Gen9

HPE ProLiant DL160 Gen9

HPE ProLiant DL120 Gen9

HPE ProLIant DL80 Gen9

HPE ProLiant DL60 Gen9

HPE ProLiant DL20 Gen9

HPE ProLiant DL580 Gen9

HPE ProLiant DL560 Gen9

HPE Apollo 6000 Gen9

HPE Apollo 2000 Gen9

HPE Apollo 4500 Gen9

اگر سرور شما جز موارد بالا نیست و می خواهید کارت شبکه 546FLR-SFP+ را روی آن نصب کنید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. در ضمن اگر کارت شبکه 546FLR-SFP+ را روی سرور خود نصب کردید ولی این کارت جز موارد بالا نیست می توانید مشخصات سرور خود را در جهت استفاده دیگران از این کارت در قسمت پایین برای ما بنویسید.

شخصات کارت شبکه سرور HP Ethernet 546FLR-SFP+ 779799-B21:

 

ویژگی HPE NIC 546FLR-SFP+ عنوان
کارت شبکه دسته بندی
Ethernet زیر دسته
546FLR-SFP+ مدل کارت شبکه
اتصال به رایزر نوع اتصال به سرور
FLR نوع رابط
3.0 تعداد پورت
10Gb/sec سرعت پورت
کابل فیبر نوری فناوری اتصال
LC/LC نوع کانکتور اتصال

خرید کارت شبکه سرور HP Ethernet 546FLR-SFP+ 779799-B21

بعد از بررسی مشخصات کارت شبکه 546flr-sfp+ و مقایسه آن با نیاز خود اگر HPE NIC 546FLR-SFP+  پاسخگوی نیاز شماست باید اقدام به خرید کارت شبکه HP 546FLR-SFP کنیدو در هنگام خرید 779799-B21 علاوه بر مشخصات باید به موجودی بازار نیز توجه کنید. با انتخاب کارتی که در بازار موجودی کمی دارد باعث وارد شدن هزینه ی مالی به خود خواهید شد. در ادامه می توانید برای خرید کارت شبکه HPW 546FLR-SFP+ می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. در هنگام خرید HPE ETHERNET 546FLR-SFP+ به اصالت کالا، گارانتی محصول و خدمات پس از فروش توجه فرمایید. خرید کارت شبکه 546FLR-SFP+ در شرکت یاقوت سرخ به دو صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر است.

HPE 10Gb 2-port 546FLR-SFP+ Adapter 779799-B21 pack

فروش کارت شبکه سرور HP Ethernet 546FLR-SFP+ 779799-B21

شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ فروش HPE ETHERNET 546FLR-SFP+ را به دو شیوه ی حضوری و اینترنتی فراهم آورده است. فروش کارت شبکه 546FLR-SFP+ به صورت اینترنتی از همین صفحه صورت می پذیرد. همچنین فروش 779799-B21 در شرکت یاقوت سرخ به صورت حضوری نیز امکان است. در صورت نیاز به خرید حضوری کارت شبکه 779799-B21 به صورت حضوری با کارشناسان ما در تماس باشید. به منظور رفاه حال مشتریان عزیر فروش کارت شبکه 546FLR-SFP+ با پارت نامبر 779799-B21 و دیسکریپشن HPE 10Gb 2-port 546FLR-SFP+ Adapter با یکسال گارانتی تعویض کارت شبکه، پنجسال گارانتی خدمات پس از فروش و گارانتی مادام العمر اصالت کالا به مشتریان عزیز عرضه می گردد.پ

قیمت کارت شبکه سرور HP Ethernet 546FLR-SFP+ 779799-B21

قیمت کارت شبکه 546FLR-SFP+ را می توانید در همین صفحه و در بالا مشاهده کنید. در هنگام مقایسه قیمت 779799-B21 علاوه بر قیمت کارت به اصالت کالا، نو و پک بودن، گارانتی محصول و خدمات پس از فروش کارت شبکه دقت کنید. بسیار مشاهده شده که افرادی در بازار بدون توجه به گارانتی اقدام به عرضه محصول با قیمت پایین تر می کنند ولی در هنگام نیاز به ارائه خدمات از این امر سر باز می زنند. توجه داشته باشید که قیمت HP NIC 546FLR-SFP که توسط شرکت یاقوت سرخ اعلام می شود با گارانتی یکساله تعویض، گارانتی پنجساله خدمات پس از فروش و گارانتی مادام العمر اصالت کالا عرضه می شود. در صورت نیاز به پیش فاکتور و دریافت استعلام قیمت 546flr-sfp+ می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید یا در بخش درخواست پیش فاکتور سایت اقدام به گذاشتن درخواست پیش فاکتور کنید.

HPE 10Gb 2-port 546FLR-SFP+ Adapter 779799-B21 back

 خرید کارت شبکه سرور HP Ethernet 546FLR-SFP+ 779799-B21 با گارانتی یاقوت سرخ

سایر اطلاعات محصول

شناسه محصول: Pn: 779799-B21 دسته: ,

گارانتی و اصالت کالا

چرا یاقوت سرخ بهترین انتخاب شما میتواند باشد؟

گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا

گارانتی شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ:

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید هر محصولی باید به آن توجه کنیم گارانتی محصول می باشد. گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین عوامل حفظ کیفیت می باشد. مدت و نوع گارانتی در خرید سرور hp یکی از عوامل تاثیر گذار در تصمیم گیری خریداران می باشد. شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ یکسال گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا، پنج سال خدمات پس از فروش و گارانتی مادام العمر اصالت کالا به مشتریان ارائه میدهد.

خدمات پس از فروش:

از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنیم خدمات پس از فروش می باشد. مخصوصا در هنگام خرید تجهیزاتHP  که به دلیل مشکلات تحریمی مشکل تامین قطعات با مشکلات جدی روبروست. مشکلات نداشتن خدمات پس از فروش در بازار شبکه یکی از مشکلات مهم می باشد. گاهی اوقات به این موضوع بر خوردیم که مشتریانی با خرید از افراد و شرکتهای غیر معتبر امروز در خرید قطعات جانبی و ارتقا سرور خود دچار مشکل شده اند.

یکی از مهم ترین مسائلی که شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ به آن توجه دارد خدمات پس از فروش می باشد. یعنی شما با خرید از شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ تا 60 ماه برای ارتقا و تعمیر میتوانید به این شرکت مراجعه کنید.

گارانتی مادام العمر اصالت کالا:

در هر بازاری وجود جنس فیک از دغدغه های خریداران می باشد. در بازار شبکه و با توجه به اهمیت اطلاعات این دغدغه برای خریداران سرور HP  دو چندان است. شرکت یاقوت سرخ برای حل این مشکل به خریداران خود گارانتی مادام العمر اصالت کالا میدهد. در این گارانتی هر زمانی که مشتری توسط یک کار شناس ذی صلاح ثابت کند که کالا اورجینال نیست میتواند کالا را مرجوع کند. این گارانتی شرکت یاقوت سرخ خیال مشتری را از بابت اورجینال بودن کالا راحت میکند.

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کارت شبکه سرورHPE Ethernet 10Gb 2-port 546FLR-SFP+ Adapter 779799-B21”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.

شاید این محصولات نیز به نیاز شما مرتبط باشند

محصولات مرتبط