کارت شبکه سرورHPE FlexFabric 10Gb 2-port 534FLR-SFP+ Adapter 700751-B21

  • تعداد پورت : 2 عدد
  • نوع پورت : SFP
  • سرعت انتقال اطلاعات : 10Gb/S
  • قابل اتصال بر روی اسلات FLR سرور

برای قیمت تماس بگیرید

پرداخت امن آنلاین

از طریق درگاه‌های بانکی

تضمین اصالت

برای کالاهای اصل و باکیفیت

امکان ارسال

به سراسر ایران

پشتیبانی و مشاوره

توسط کارشناسان متخصص

مشخصات فنی

نوع کارت

Network Interface Card (NIC)

تعداد پورت های کارت

Dual Port

سرعت انتقال اطلاعات

10Gbps

نوع پورت کارت

SFP

نوع اسلات مورد نیاز جهت نصب

FLR

پارت نامبر Spare

701531-001

وضعیت گارانتی

گارانتی یک ساله تعویض یاقوت سرخ (بدون قید و شرط)

توضیحات

HPE FlexFabric 10Gb 4-port 534FLR-SFP+ Adapter 700751-B21

یکی دیگر از کارت شبکه های مورد استفاده روی سرور اچ پی HPE 534FLR-SFP+ است. این کارت شبکه با پارت نامبر 700751-B21 و دیسکریپشن HPE FlexFabric 10Gb 2-port 534FLR-SFP+ Adapter به بازار عرضه شده است. این کارت شبکه که توسط شرکت اچ پی به بازار عرضه شده استدارای 4 پورت 10گیگابیتی است. این کارت شبکه بر روی پورت flr نصب می شود. برای اتصال به کارت شبکه 534FLR-SFP+ باید از فیبر نوری استفاده کنید. برای اینکار باید ابتدا روی کارت شبکه یک ماژول قرار دهید و با استفاده از پچ کورد فیبر نوری ارتباط را برقرار کنیم. در ادامه بیشتر درباره ی این کارت شبکه با شما گفت و گو خواهیم کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کارت شبکه HPE 534FLR-SFP+ می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. 

مشخصات کارت شبکه سرور HP Ethernet 534FLR-SFP+ 700751-B21

پارت نامبرهای کارت شبکه سرور HPE FlexFabric 10Gb 4-port 534FLR-SFP+ Adapter :شرکت اچ پی پارت نامبرهاب مختلفی برای کارت شبکه سرور HPE 10Gb 4-port 534FLR-SFP+ را با پارت نامبر های مختلفی به بازار ارائه کرده است. در پایین لیستی از پارت نامبرهای کارت شبکه HPE 534FLR-SFP+ را برای شما آورده ایم :

RETAIL PART NUMBER: 700751-B21

RETAIL FIO PART NUMBER: 700752-B21

SPARE PART NUMBER: 700749-001

یکی از راه هایی که با استفاده از آن می توانید کالایی را سرچ کردن پارت نامبر است. در بالا جهت رفاه حال شما عزیزان پارت نامبرهای کارت شبکه سرور اچ پی را آورده ایم. شما نیز می توانید کارت شبکه هایی که از این کارت شبکه دارید با ما در میان بگذارید.

کارت شبکه HP Ethernet 534FLR-SFP+ 700751-B21 برای چه سرورهایی طراحی شده است؟

در دیتا شیت کارت شبکه HPE Ethernet 534FLR-SFP+ سرورهایی که روی آن میتوانید کارت شبکه 700751-B21 را روی انها استفاده کنید. در لیست پایین سرور هایی که می توانید کارت شبکه اچ پی 534FLR-SFP+ را روی آن نصب کنید را آورده ایم

HPE ProLiant DL20 Gen9 Server

HPE ProLiant DL60 Gen9 Server

HPE ProLiant DL80 Gen9 Server

HPE ProLiant DL120 Gen9 Server

HPE ProLiant DL160 Gen9 Server

HPE ProLiant DL180 Gen9 Server

HPE ProLiant DL360 Gen9 Server

HPE ProLiant DL360 Gen10 Server

HPE ProLiant DL380 Gen9 Server

HPE ProLiant DL380 Gen10 Server

HPE ProLiant DL560 Gen9 Server

HPE ProLiant DL580 Gen9 Server

HPE ProLiant DL560 Gen10 Server

HPE ProLiant DL580 Gen10 Server

HPE Apollo 2000 XL170r Gen9 Server

HPE Apollo 2000 XL190r Gen9 Server

HPE Apollo 2000 XL170r Gen10 Server

HPE Apollo 2000 XL190r Gen10 Server

HPE Apollo 4200 Gen9 Server

HPE Apollo 4500-XL450 Gen9 Server

HPE Apollo 4500-XL450 Gen10 Server

HPE Apollo 6000 XL230a Gen9 Server

HPE Apollo 6000 XL230b Gen9 Server

HPE Apollo 6000 XL250a Gen9 Server

HPE Apollo 6500 XL270d Gen9 Server

قطعا این لیست که توسط اچ پی ارائه شده تمام سرورهایی که می توانید کارت شبکه HPE 534-FLR را روی آن نصب کنید نیست. اگر شما روی سرور دیگری این کارت شبکه را نصب کرده اید که به خوبی کار کرد می توانید آن را در قیمت نظرات معرفی کنید تا به لیست بالا اضافه شده و بتوانیم اطلاعات کاملی از کارت شبکه HPE 534-FLR-SFP+ به زبان فارسی ارائه شود. اگر سرور شما جز لیست بالا نیست و تمایل به اضافه کردن کارت شبکه HPE 534-FLR-SFP+ دارید می توانید در این باره با کارشناسان ما مشورت کنید.

خرید کارت شبکه سرور HP Ethernet 534FLR-SFP+ 700751-B21

مشخصات کارت شبکه سرور HP Ethernet 534FLR-SFP+ 700751-B21

بررسی مشخصات کارت شبکه HPE 534FLR-SFP+ یکی از نکات مهم و ضروری در هنگام خرید هر تجهیزاتی می باشد. شما باید در هنگام خرید، مشخصات کارت شبکه سرور HPE 534FLR-SFP+ در جدول زیر آمده است:

ویژگی کارت شبکه HPE FlexFabric 10Gb 2-port 534FLR-SFP+ Adapter عنوان
کارت شبکه دسته بندی
700751-B21 پارت نامبر
FlexFabric زیر دسته
534FLR-SFP+ مدل کارت شبکه
FLR نوع اتصال به سرور
PCIe Express نوع رابط
2 تعداد پورت
10Gb/sec سرعت پورت
کابل شبکه فیبر نوری فناوری اتصال
LC نوع کانکتور اتصال

یکی از موارد مهمی که در مشخصات کارت شبکه HPE FlexFabric 10Gb 2-port 534FLR-SFP+ Adapter باید به آن توجه کرد برقراری ارتباط گرفتن بین سرور توسط این کارت می باشد. برای استفاده از این کارت شبکه به ازای هر پورت باید یک ماژول تهیه کنید. توسط شرکت اچ پی این دو ماژول برای استفاده روی کارت شبکه HPE ETHERNET 534FLR-SFP+ مورد استفاده قرار گرفته است.

 HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver(455883-B21)

HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ LR Transceiver(455886-B21)

حال می توانید از پچ کورد های فیبر نوری LC/LC برای اتصال به کارت شبکه HPE 534FLR-SFP+ استفاده کنید. همچنین می توانید از کابل های DAC (Direct Attach Copper Cable) برای اتصال به کارت شبکه استفاده کنید

خرید کارت شبکه سرور HP Ethernet 534FLR-SFP+ 700751-B21

بعد از بررسی مشخصات کارت شبکه و بررسی امکانات لازم برای استفاده از کارت شبکه HPE Ethernet 534FLR-SFP+ باید تصمیم به خرید کارت شبکه سرور HPE Ethernet 534FLR-SFP+ بگیرید. در هنگام خرید کارت شبکه سرور به نحوه ی اتصال کارت شبکه به سرور، نحوه ی اتصال به کارت شبکه HPE 534FLR-SFP+ دقت کنید. خرید کارت شبکه HPE Ethernet 534FLR-SFP+ از شرکت یاقوت سرخ به صورت اینترنتی و حضوری انجام می پذیرد. برای خرید کارت شبکه سرور HPE ETHERNET 534FLR-SFP+ به صورت اینترنتی باید از طریق بالا اقدام به خرید کارت شبکه ی HPE 534FLR کنید. در صورت نیاز به خرید کارت شبکه اچ پی 534FLR-SFP+ به صورت حضوری می توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

فروش کارت شبکه سرور HP Ethernet 534FLR-SFP+ 700751-B21

در شرکت یاقوت سرخ فروش کارت شبکه HPE 534FLR-SFP به صورت اینترنتی و حضوری صورت می گیرد. از نکات مهم و قابل توجه در فروش کارت شبکه سرور HPE 534FLR-SFP اصالت کالا، گارانتی و نو بودن کارت شبکه است. شرکت یاقوت سرخ جهت کسب رضایت مشتری و فروشگاه یاقوت سرخ فروش کارت شبکه HPE 534FLR-SFP+ را با گارانتی یکساله تعویض کالا، گارانتی پنجساله خدمات پس از فروش و گارانتی مادام العمر اصالت کالا ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کارت شبکه 534FLR-SFP+ می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

قیمت کارت شبکه سرور HP Ethernet 534FLR-SFP+ 700751-B21

قیمت کارت شبکه سرور HP Ethernet 534FLR-SFP+ 700751-B21

قیمت کارت شبکهHPE 534FLR-SFP+ را می توانید در بالای صفحه چک کنید. توجه داشته باشید که در هنگام مقایسه قیمت کارت شبکه HPE 534FLR-SFP به فاکتور هایی مانند اصالت کالا، گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش و نو بودن کالا باید توجه کنید. عدم توجه به نکات فوق و در نظر گرفتن فقط قیمت محصول به اطلاعات شما آسیب میزند و همچنین در واقیعت هزینه ی بیشتری را به شما تحمیل می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت کات شبکه سرور HPE ETHERNET 534FLR-SFP+ با کارشناسان ما در تماس باشید.

خرید کارت شبکه سرور HP Ethernet 534FLR-SFP+ 700751-B21 با گارانتی یاقوت سرخ

با خرید کارت شبکه HPE 534FLR-SFP+ با گارانتی یاقوت سرخ خیال شما از اصالت کالا راحت می شود. چون کلیه کارت شبکه هایی که توسط شرکت یاقوت سرخ ارائه می شود با گارانتی این شرکت بوده ودارای یکسال گارانتی تعویض، پنجسال خدمات پس از فروش  گارانتی مادام العمر اصالت کالا به مشتریان عرضه می شود. برای جزئیات بیشتر در مورد خرید کارت شبکه سرور با گارانتی یاقوت سرخ می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

فروش کارت شبکه سرور HP Ethernet 534FLR-SFP+ 700751-B21

سایر اطلاعات محصول

شناسه محصول: Pn: 700751-B21 دسته: ,

گارانتی و اصالت کالا

چرا یاقوت سرخ بهترین انتخاب شما میتواند باشد؟

گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا

گارانتی شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ:

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید هر محصولی باید به آن توجه کنیم گارانتی محصول می باشد. گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از مهم ترین عوامل حفظ کیفیت می باشد. مدت و نوع گارانتی در خرید سرور hp یکی از عوامل تاثیر گذار در تصمیم گیری خریداران می باشد. شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ یکسال گارانتی بی قید و شرط تعویض کالا، پنج سال خدمات پس از فروش و گارانتی مادام العمر اصالت کالا به مشتریان ارائه میدهد.

خدمات پس از فروش:

از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنیم خدمات پس از فروش می باشد. مخصوصا در هنگام خرید تجهیزاتHP  که به دلیل مشکلات تحریمی مشکل تامین قطعات با مشکلات جدی روبروست. مشکلات نداشتن خدمات پس از فروش در بازار شبکه یکی از مشکلات مهم می باشد. گاهی اوقات به این موضوع بر خوردیم که مشتریانی با خرید از افراد و شرکتهای غیر معتبر امروز در خرید قطعات جانبی و ارتقا سرور خود دچار مشکل شده اند.

یکی از مهم ترین مسائلی که شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ به آن توجه دارد خدمات پس از فروش می باشد. یعنی شما با خرید از شرکت شبکه گستران یاقوت سرخ تا 60 ماه برای ارتقا و تعمیر میتوانید به این شرکت مراجعه کنید.

گارانتی مادام العمر اصالت کالا:

در هر بازاری وجود جنس فیک از دغدغه های خریداران می باشد. در بازار شبکه و با توجه به اهمیت اطلاعات این دغدغه برای خریداران سرور HP  دو چندان است. شرکت یاقوت سرخ برای حل این مشکل به خریداران خود گارانتی مادام العمر اصالت کالا میدهد. در این گارانتی هر زمانی که مشتری توسط یک کار شناس ذی صلاح ثابت کند که کالا اورجینال نیست میتواند کالا را مرجوع کند. این گارانتی شرکت یاقوت سرخ خیال مشتری را از بابت اورجینال بودن کالا راحت میکند.

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کارت شبکه سرورHPE FlexFabric 10Gb 2-port 534FLR-SFP+ Adapter 700751-B21”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید.

شاید این محصولات نیز به نیاز شما مرتبط باشند

محصولات مرتبط